PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=514675}
7,5 350 214
ocen
7,5 10 1 350214
5,9 39
ocen krytyków
Deadpool
powrót do forum filmu Deadpool

oglądając '50 twarzy grey'a ' dlatego zafundowali alternatywę i zemstę na paniach ;) ah... to będzie film

My_oss

potwierdzam.. bylem.. acz tam ten film ah... ta scena z książniczką dani :D

ocenił(a) film na 8
vasil_zajcev

Haha narzeczonemu tez zapadła w pamięc :P
Mi raczej ta z wybuchającymi głowami :D

My_oss

chlop wie co dobre :D

vasil_zajcev

Najlepszą rozrywką w połowie lutego i tak pozostaje Liga mistrzów ;)

ocenił(a) film na 9
vasil_zajcev

jakby facet mnie zabrał na Greya to już by nie był moim facetem.
Zemstę na paniach?! Która pani nie chciałaby iść na film z Ryanem.

femalehustla

niestety znam takie, co uwazaj lepszy materiał jako Jake Gyllenhaala za lepszy towar, zwlaszccza w ostatnim czasie :)

ocenił(a) film na 10
vasil_zajcev

Zemsta ? Z moim chłopakiem świetnie się bawiłam na Deadpoolu w kinie , walentynki uważam za udane :D

ocenił(a) film na 9
vasil_zajcev

Moje zdanie jest takie ze kobieta z odrobina dobrego gustu (nie powiem rozumu) nigdy nie poszla by na te 50 cos.
A deadpool zarabisty, dzisiaj bylam z chlopakiem, polecac nie musze :)

poziomka4

dobbry, acz trailer bardzo duzo zdradzil

ocenił(a) film na 9
vasil_zajcev

wlasnie wg mnie nie koniecznie. Wiekszość trailerów zdradza najlepsze smaczki a w tym wypadku było ich o wiele wiecej (w samym filmie niz w zwiastunie)

poziomka4

wlasnie bylo duzo zdradzone, a smaczki to raczej ciezko zdradzic, bo gubią się w kontekście.

vasil_zajcev

po drugie - nie idzie się na film dla smaczków.

ocenił(a) film na 8
vasil_zajcev

Poszłam na film z chłopakiem chociaż jego kumple odradzali oglądanie tego filmu z dziewczyną, a bawiłam się niesamowicie! Kilka akcji mnie obrzydziło, ale film idealny na rankę :D

ocenił(a) film na 10
vasil_zajcev

Bez przesady. Jestem kobieta i ten film trafil w moja dziesiatke! Sto razy bardziej wolalabym isc na to niz na greya

alicewhothefuckisalice

to jak widac w wiekszosci tutaj :)

vasil_zajcev

Nie taka znowu zemsta. Ja z narzeczonym bardzo chętnie się na Deadpoola wybrałam a na 50 twarzy Greya to by mnie nawet końmi nikt nie zaciągnął.

vasil_zajcev

Zemsta na paniach? Przepraszam bardzo, ale jestem panią i śmiałam się na tym filmie bardziej niż mój kolega obok, który wyszedł z kina bardzo rozczarowany.

użytkownik usunięty
vasil_zajcev

Nie chce mi się czytać całego wątku, ale chętnie się dowiem dlaczego zakładasz, że "Deadpool" jest zemstą na paniach? Dla mnie ten film jest jedną z najlepszych produkcji Marvela jakie miałam przyjemność oglądać. Jestem fanką wielu komiksowych bohaterów, a Deadpool należy do moich ulubionych, czekałam na ten film z niecierpliwością i bałam się tylko, że dostanę powtórkę z "Genezy Wolverine", cieszę się, że twórcy poszli zupełnie inną droga, bo film był genialny. Pozdrawiam i polecam wszystkim paniom ten film :)

ocenił(a) film na 10
vasil_zajcev

Jako kobieta i fanka Marvela uważam, że to raczej wisienka na torcie,a nie kara na walentynki :) Genialny film, nie mogliśmy się z narzeczonym go doczekać :) I w życiu nie zamieniłabym go na gniota "50 twarzy Graya", to dopiero musiałaby być dla mnie kara iść na to do kina, ja na szczęście oszczędziłam sobie tej męki :)

ocenił(a) film na 9
Aramaiti

moja recenzja jest tutaj: http://owczyped.com.pl/deadpool-przeciez-to-byl-film-o-niczym/ zapraszam ;)

ocenił(a) film na 8
vasil_zajcev

Zawsze coś nam urozmaicą nie tylko dla pań choć powiem że nawet niektóre osoby płci piękne są zachwycone tą produkcja i wcale im się nie dziwię :)
http://maritrafilms.blogspot.com/2016/03/deadpool.html

vasil_zajcev

Zemsta na paniach? Daj spokój, tak świetnej komedii dawno nie widziałam :)

AlexabezKeksa

dobra, ale niestety trailer zdradzil zbyt wiele

vasil_zajcev

Po obejrzeniu filmu faktycznie mogę to śmiało przyznać. Jakkolwiek poszłam do kina bez oglądania trailera.

vasil_zajcev

A jaka kobita by się zgodziła na to iść do kina? Znalazła się taka? I jaki men by zaproponował wyjście na taki film, taki co i tak na seks nie liczy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones