PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=302192}
6,9 19 355
ocen
6,9 10 1 19355
Death Note: Notatnik śmierci
powrót do forum filmu Death Note: Notatnik śmierci

Obie czesci filmu obejrzalem po serii anime i przyznam, ze zrobily na mnie wieksze wrazenie. Tam gdzie seria anime zawodzila, film wybrnal z tego znakomicie poprostu pozbywajac sie niepotrzebnych fabularnych zapchajdziur. Oba filmy znakomicie sie rozwijaja, pierwszy bedacy wstepem do calej historii a drugi rozpedza sie na maxa i prowadzi do rewelacyjnego (w przeciwienstwie do anime) finalu. Gdyby tak wlasnie zakonczono serie bylbym usatysfakcjonowany. Niestety serial zaczyna sie rewelacyjnie a im dalej tym gorzej, z filmem jest na odwrot. Jasne, mozna sie czepiac efektow czy specyficznego japonskiego aktorstwa, mi jednak nie przeszkodzilo to delektowac sie swietnie poprowadzona fabula.

ocenił(a) film na 9
Kriss de Bielau

Mi również bardziej podobał się film, szczególnie dlatego że jest odmienny niż wszystkie inne filmy.

ocenił(a) film na 7
EBM4

Mi nieco bardziej podobalo sie anime, pewnie dlatego ze pierwsze je obejrzałem a w filmiw bylo tak jakby skrocone to anime i kilka innych pomyslow, ale to wyszlo filmowi na dobre (np. zakonczenie pierwszej czesci filmu - narzeczona tego agenta strzela sobie w głowe). Dobry film, jak wiekszosc japonskich filmow. I faktycznie, zakonczenie w anuime moglo byc duuzo lepsze i nie wiem co sie musialo stac ze tak je spieprzyli

ocenił(a) film na 3
Kriss de Bielau

w filmie wgl nie ma kombinowania jak tu zabić, żeby nie dać sie złapać nie było tych wszystkich zagadek co w anime, poprostu moim zdaniem spartolili sprawe, film ogladam tydzień po anime i jestem zawiedziony strasznie ;/zwłaszcza postacią Lighta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones