PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341745}

Death Note: Ostatnie imię

Death Note: The Last Name
7,1 13 059
ocen
7,1 10 1 13059
Death Note: Ostatnie imię
powrót do forum filmu Death Note: Ostatnie imię

Oglądałem dzisiaj film, ale nie do końca rozumiem tego motywu ze śmiercią który
przedstawił Ryuk Lightowi w ostatniej scenie... czy w anime było coś więcej na temat tego,
co dzieje się z osobami używającymi Death Note? Acha i L, oraz ta piosenkarka i wszyscy
inni również po prostu znikną bez możliwości wstępu do piekła/nieba?

Awgwa

Nie, w anime Ryuk mówi jednak, że kiedy przyjdzie czas Lighta, osobiście wpisze jego imię do notatnika. W końcówce filmu nastaje koniec Kiry, więc bóg śmierci uznał pewnie, że wraz z nim umrze młody Yagami. Misa tak, ona również po śmierci znajdzie się w nicości, ponieważ, tak samo jak Light, była właścicielką notatnika. L i reszta tylko go dotknęli, żeby zobaczyć boga śmierci, ale by zostać właścicielem notatnika, trzeba zabić jego poprzedniego posiadacza ;]

epizodyczna

Bosh, wieczność w nicości i do tego jeszcze z Misą... chociaż, może to i lepiej. ^^

Awgwa

Na szczęście dla Lighta, myślę że nicość to nicość i nawet Misy w niej nie będzie... Oboje będą mieli oddzielne nicości ;p

ocenił(a) film na 8
epizodyczna

A misa w końcu straciła pamięć na zakończeniu? może w tym wypadku uniknie nicości?

szmylc3

Z tego co pamiętam to Misa straciła pamięć już jakiś czas przed zakończeniem, kiedy zaczęła być podejrzana i była pilnowana przez ludzi z oddziału Lighta. Czy uniknie... nie sądzę. Zapomniała co robiła, ale nie stała się inną osobą, a jej czyny nie zostały wymazane w ogóle, ale tylko z jej głowy. Nie uważam żeby to cokolwiek zmieniało.

ocenił(a) film na 10
epizodyczna

Już się cieszyłem, że Misa i Light razem już będą na zawsze, a tu dramat ;( Wkurzyłem się i łzy mi pociekły, jak tak można ;(

ocenił(a) film na 9
Awgwa

"Bosh, wieczność w nicości i do tego jeszcze z Misą..." tylko pozazdrościć. Oboje odeszli młodo. Alternatywna wersja zakończenia Zmierzchu. :)

ocenił(a) film na 9
Awgwa

Z filmu wynikałoby że L też pójdzie do nicości bo przecież wpisał swoje imię w notatniki chyba że zrobił to za niego jakiś podstawiony przestępca xd nigdy nie wiadomo...a w anime było pokazane że najprawdopodobniej jest w niebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones