PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341745}

Death Note: Ostatnie imię

Death Note: The Last Name
7,1 13 060
ocen
7,1 10 1 13060
Death Note: Ostatnie imię
powrót do forum filmu Death Note: Ostatnie imię

10/10 klasyka

ocenił(a) film na 8

JW,po prostu klasyka,nie można porównać tego z anime,ale naprawdę,wspaniale im to
wyszło,dobór aktorów też wyśmienity

ocenił(a) film na 8
Agron334

Ja porównuję- film dla mnie lepszy :)

ocenił(a) film na 8
Riiko

heh,nie można porównać filmu do anime,ale zgadzam się,arcydzieło ; )

ocenił(a) film na 8
Agron334

No tak, niby jeśli coś jest zupełnie innym gatunkiem, to nie powinno się, bo to coś zupełnie innego. Jednak mogę stwierdzić, czy coś mnie bardziej urzekło, a coś mnie wkurzyło bardziej ;) I tutaj własnie tak było- jestem wielce zbulwersowana losem L ukazanym w anime :P

Natomiast film- zmienienie wątków, które w anime mi się dłużyły, cały finał i właściwie wygrana L- mojego najulubieńszej postaci, sprawia, że film góruje :) Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
Riiko

zgadzam się z tb ; ) i jeszcze ten cytat ojca Light'a(nie pamietam imienia) "prawo nie jest doskonałe,bo ludzie też nie są,ale póki co,stanowi najlepszą definicje sprawiedliwości"ahh co za mądry człowiek ; )

ocenił(a) film na 8
Agron334

Tak! Ten cytat był świetny :)

Agron334

Zgadzam siez tb :) Mi sie spodobało zakończenie było szokiem dla mnie to z L ;D heh Mimo to w anime było to bardziej rozwiniete a w filmei skrócone ale nie odeszło od fabuły ;) nom najbardziej sie cieszyłam ze nie było ani Neara ani Mello bo jak dla mnei nei pasowali w dlaszych odcinkach, myslałam ze L będzie walczyc do konca z Kirą a nie Near no ale przynajmniej w filmie tak zrobili i jestem zadowolona :)

użytkownik usunięty
Agron334

Jak dla mnie nawet lepsze od anime. Zakończenie znacznie bardziej mi się podobało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones