PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341745}

Death Note: Ostatnie imię

Death Note: The Last Name
7,1 13 066
ocen
7,1 10 1 13066
Death Note: Ostatnie imię
powrót do forum filmu Death Note: Ostatnie imię

Druga część jest równie dobra jak jedynka. Film zachwyca przede wszystkim mrocznym klimatem, świetnym scenariuszem a co za tym idzie zwięzłą akcją, wspaniałym podkładem dźwiękowym i oczywiście ogólnym wrażeniem. Jedynie przyczepić można się do aktorstwa, które jest trochę... drętwe, że tak powiem, ale i tak nie wpłynęło to na rewelacyjność całokształtu. O filmie dowiedziałem się przypadkiem, i naprawdę nie żałuję ani sekundy poświęconej na Desu nôto. GORĄCO POLECAM!

Orbit

Sorki, dla mnie film był fajny z początku, ale jak zobaczyłem zakończenie tomi szczęka opadła. Sory, jeśli się kręcifilm na podstawie Anime, to jak można zmieniać zakończenie. W anime Wygrał Yagami Light, a L zginął, więc to zniszczyło cała moją ocenę filmu. Totalna porażka.

ocenił(a) film na 9
krzysiek777_1984

Nie obraź się stary ale mylisz się. Po pierwsze kinówki powstały na podstawie mangi, anime miało swoją premierę dopiero po kinówkach. Po drugie widać że mangi nie czytałeś i opierasz się tylko na anime które jeszcze nie zostało ukończone - tak naprawdę [uwaga spoiler!] wygrał Near ale że Mello, Near, Kira X i cała reszta postaci jak i wątków z drugiej serii mangi nie znalazła się w filmach zakończyli inaczej mieszając zakończenie z pierwszej serii mangi z zakończeniem serii drugiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones