PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341745}

Death Note: Ostatnie imię

Death Note: The Last Name
7,1 13 060
ocen
7,1 10 1 13060
Death Note: Ostatnie imię
powrót do forum filmu Death Note: Ostatnie imię

Stanowcze nie.

ocenił(a) film na 5

L filmowy nie pokrywał się w ogóle z wersją anime, co mi całkowicie przeszkadzało. Zmiany wątków brak Mello i Neara? Niewybaczalne.

ocenił(a) film na 3
Nula18

a na dodatek misa-misa ani trochę nie przypominała tej z anime

ocenił(a) film na 7
xkirax

Ciężko wyobrazić sobie blondwłosą japonkę, co nie? ;)

Nula18

Szkoda że tak zakończyli, byłem zaskoczony śmiercią L'go i wygraną Kiry (mówiąc o anime), ale patrząc na odcinki serialu, anime skończyło się moim zdaniem na śmierci L. Potem dodanie Neara było trochę głupie.

ocenił(a) film na 5
Cassidys

Tak, ale w anime miało się również skończyć na śmierci Kiry, a Near i Mello byli wtedy ogromnie potrzebni, aby doprowadzić ten wątek do końca.

Nula18

Też prawda, Kira to jest jeden z niewielu ciemnych charakterów? których lubiłem. Do tego wygrał. I to było fajne. Lecz nie zmienia to faktu że to chyba najlepsze anime jakie oglądałem. Same kreacje postaci, fabuła, akcja. Ahh.

ocenił(a) film na 5
Cassidys

Ja osobiście byłam po tej 'dobrej' stronie, dlatego ogromnie przeżyłam śmierć eL'a (mimo, że filmowy kompletnie mnie zawiódł, jako odtwórca roli oczywiście) i tak jak mówiłam, brak ostatnich postaci również był dotkliwy, ponieważ wycięte zostało praktycznie pół anime. Ale nie ma co narzekać, bo zazwyczaj filmy, jako uzupełnienie książki/komiksu/etc. są w większości gorsze.

Nula18

Ja sie w ogóle czegoś takiego nie spodziewałem czyli śmierci L. L był w anime zajebista postacią.

ocenił(a) film na 5
Cassidys

Właśnie! Przy czym nienawidzę ludzi z youtube'a, bo mi zaspoilerowali ;x byłam na 21 odcinku, a tutaj pod spodem czytam: 'L zginie w 25 odcinku'. No wgniotło mnie w krzesło.

Nula18

To jest najgorsze jak ktoś specjalnie wypisze takie rzeczy i ty to potem czytasz i psuje ci całą zabawę. No cóż na takich nie ma sposobu. Co do anime dla mnie skończyło się na 25 odcinku. L i tak zostanie jeden i ten sam. Chętnie obejrzałbym se coś podobnego do Death Note.

ocenił(a) film na 5
Cassidys

Mam tak samo, na 25 odcinku skończy się prawdziwy Death Note, później to nie było to samo. Naprawdę, gdyby nie Near i Mello, to część 'po' eL'u byłaby totalną katastrofą.
Ja też! Jednakże najpiękniejsze i najgorsze jest to, że Death Note chyba nic nie pobije.

Nula18

Niestety miałem podobnie ze spojlerami podczas oglądania Death Note'a, tym bardziej że lubię sobie poszperać to i owo jak np. czegoś do końca nie wiem czy nie rozumiem . Wystarczy, że chciałem sprawdzić ile lat ma L w anime, żeby się dowiedzieć że umrze (byłem gdzieś w środkowych odcinkach), na szczęście nie wiedziałem kiedy i jak. Szkoda, bo już scena śmierci L nie zrobiła na mnie takiego wrażenia (może też dlatego że byłem mimo wszystko za Kirą). Później na youtubie przeczytałem że zginie Light. Co nie zmienia faktu że anime było świetne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones