PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736053}

Death Race: Anarchia

Death Race: Beyond Anarchy
5,1 1 814
ocen
5,1 10 1 1814
Death Race: Anarchia
powrót do forum filmu Death Race: Anarchia
herkules5_56

nie ty jeden...

herkules5_56

2016 i też nic.

herkules5_56

Z tego co słyszałem może powstać remake, albo reboot (na jedno wychodzi). 4 części nie będzie (no bo o czym?).

ocenił(a) film na 7
kamil67_filmaniak

4 cz o podtytule Beyond Anarchy właśnie została oceniona przez MPAA, dostala kategorię wiekową R. Premiera jeszcze w tym roku.

herkules5_56

A przecież był już w tym roku jeden film z serii Death Race - 2050..

rafiq11

to jest inna seria...wiec nie udzielaj sie, jesli nie masz o czyms pojecia...death race 2050 jest to remake death race 2000 z 1975 r. z stallonem, natomiast death race 4 jest czescia serii zapoczatkowanej death race z 2008 r. ze stathem co to tez jest "luznym remakem" choc nie do konca...

herkules5_56

wiem, że to inna seria, więc mam jak się okazuje jakieś blade pojęcie. To ty sobie daruj takie dywagacje piszesz choć nie do końca, ja ci napiszę całkowicie nie do końca. i trochę kultury wypowiedziach i trochę więcej szacunku do innych

rafiq11

dopiero po tym jak to napisalem to ten przekonal sie, ze to inna seria xD nie udzielaj sie w moich postach po prostu, nic nie wiedzac i nie majac zbyt duzego stazu na tym portualu , ani nie majac tu zadnej pozycji

herkules5_56

takiś mądry to odsyłam do tematu http://www.filmweb.pl/film/Death+Race+2050-2017-767031 żebyś takiego kozaka nie odgrywał, że wszystko wie najlepiej i żebyś dowiedział się jak źle rozumiesz moją wypowiedź i swoją wiedzę na temat filmów o morderczym wyścigu.

rafiq11

nie pograzaj sie dzieciaku i skoncz

herkules5_56

serio? dzieciaku? nawet nie wiesz jak się tutaj mylisz i nikt się nie pogrąża

rafiq11

zamknijcie mordy oboje, albo idzcie to zalatwic za garaze... szacunek? do kogos, kto sie kloci w internecie? toz to smieszne... albo jest sie doroslym i olewa "hejty", albo jest sie dzieciakiem i odpowiada na takie posty w stylu "chyba Ty".
herkules5_56 - masz wiecej racji od tego drugiego, ale tez niepotrzebnie ciagniesz te gadke.
rafiq11 - widac ze jestes starszy, ale na pewno nie madrzejszy.
zrozumieli? jeden z drugim?
na temat moge powiedziec tylko tyle, ze wczoraj [14/05/17] po raz pierwszy ogladalem DR ze "stejtamem" i szukam czegos o drugiej... nie wiedzialem ze to rimejki i w ogole, a ze az 4 czesci moga byc lacznie no to fajnie nawet jak im sie uda.

vixen802

i odezwał się ten który jest dorosły, czego tu się wtrącasz do rozmowy innych

ocenił(a) film na 5
herkules5_56

... a czy Twoja pozycja ... to propozycja ... ? więcej empatii ...

herkules5_56

jest już zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=8392gC88H_U

herkules5_56

Na ekino już lata bodajże

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones