PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609767}
6,1 13 804
oceny
6,1 10 1 13804
Death Race: Inferno
powrót do forum filmu Death Race: Inferno

Czy ten łysy chinol nie zginął w wyścigu w poprzednich częściach (nie pamiętam w której) i w ogóle co on robi w zespole frankensteina ?

ocenił(a) film na 1
Marko81

dokładnie! a ten Fred Koehler?!? przecież ten "aktor" wygląda jak jakiś pedofil z zespołem Downa! co toto robi na planie? nawet takiego gniota, jak to egzaltowane g***o

użytkownik usunięty
mp65warka

to twoj stary

ocenił(a) film na 1

O! Cześć dziadku! Odkopali cię w końcu!

ocenił(a) film na 10
Marko81

Czy ty oglądałeś ten film? Gdzie ja się ciebie pytam ty widziałeś aby 14K był w drużynie Frankensteina? Według mnie to jest inne zakończenie tej historii. Bo mnie też to zdziwiło że 14K żył i że Frankensteinem jest Luke a nie Jason.

Marko81

a czy ty potrafisz oglądać film do końca? to jest geneza pierwszego filmu... idioci wszędzie

ocenił(a) film na 7
Marko81

Litości... Pierwszy DR ze Stathamem opowiadał co było na końcu, druga część z Gossem pokazała jak powstał frankenstein, a ten film pokazał, jak odszedł prawdziwy frankenstein... Pewnie ten miliarder był beznadziejnym kierowcą, szybko zginął i musieli go zastąpić "Stathamem " ... Ot cała historyjka, więc chronologicznie, najpierw jest część z 2010r, następnie z 2012 i na końcu należało by obejrzeć tą z 2008r. I tam mógł zginąć 14k, bo to było najpóźniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones