PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228227}
7,3 224 477
ocen
7,3 10 1 224477
6,2 20
ocen krytyków
Deja Vu
powrót do forum filmu Deja Vu

Pomimo naiwności scenariusza i pewnych nieścisłości w fabule jestem tym filmem OCZAROWANY. Świetna atmosfera, akcja, muzyka. Denzel gra świetnie, Val Kilmer zaskakuje wyglądem i swoją "zwykłą" rolą. Paula Patton jako Claire Kuchever oraz James Caviezel jako "badman" są świetni. Film ma swoje smaczki jak np: miłość Douga do początkowo martwej Claire (Polecam przy tym kawałek "TELL ME THE TRUTH" ze ścieżki muzycznej filmu) albo pościg w teraźniejszości za samochodem w przeszłości.
Polecam.
Porządne kino akcji.

ocenił(a) film na 6
muzor

Film bardzo dobry jak zwykle dobra gra Denzela tak samo Var Kirmer
film ma bardzo dobrą fabułe nawet się troche pogubiłem ale na końcu zrozumiałem dobre efekty, muzyka po tym filmie miałem ostre Deja vu moja ocena 6/10

piter12319

tak jest to film w który trzeba się "wczuć" bo inaczej się pogubisz;) ale dla mnie naprawdę fajny film, wciągający, oczywiście można się przyczepiać do naiwności scenariusza itp. ale to w końcu SF, więc to normalne, a osobiście lubie tego typu filmy:)

ocenił(a) film na 10
piter12319

Tu się nie ma wczym gubić! To Nie jest film naukowy! Albo przyjmujesz konwencję, albo nie. Wg mnie jest to film totalnie dołujący (ta Sierotka Marysia, czy tez Królewna Śnieżka). Faktem jest, że Tonz Scott robi coray lepsye filmz, nawet lepsze od swego brata Ridleya.

muzor

Ten film jest po prostu świetny. Moge go ogladac codziennie. No moze bez przesady ale naprawde wrazenia piorunujace

ocenił(a) film na 7
muzor

Wczoraj znów obejrzałem - ZDANIA nie zmieniłem CZARUJĄCY film

muzor

Zgadzam się - świetny film, zaskakująco dobry. Dodatkowo bardzo podobał mi się styl kręcenia. 9/10 za pozytywne zaskoczenie i przyjemny film sensacyjny. I inteligentną i świeżą fabułę.
Szkoda tylko, że nie widziałem ostatnich minut filmu, wie ktoś może, gdzie da się obejrzeć?

zombiecamel

właśnie leci na Ake kino, zaczął się kilkanaście minut temu. Pilnuj rozkładu jazdy Ale, bo powtarza tam często filmy ;)

Wiem, że w tym filmie są nieścisłości itd... Ale oglądam go już chyba piąty raz i nadal go w jakiś sposób przeżywam, jest niesamowicie klimatyczny i bardzo go lubię :)

ocenił(a) film na 7
zombiecamel

poogladaj inne filmy Scotta jesli lubisz ten "styl krecenia", w wiekszosci ta sama kamera i w co drugim Washington :) Ogolnie polecam naprawde dobry film 7/10, jednak dla mnie najlepszym filmem Scotta pozostanie poki co Człowiek w ogniu.

ocenił(a) film na 7
muzor

znów dziś .... niestety pobieżnie bo byla impresska w domu ale spoglągalem..... milosc do filmu powrocila!!! Kawal porządnego kina akcji albo za duzy romantyk jestem.....

ocenił(a) film na 7
muzor

A tak z gry aktorskiej to świetna rola Jim'a Caviezel'a (zamachowiec) , uwielbiam go znów pokazał, że genialnie odnajduje się w rolach "czarnych charakterów".

ocenił(a) film na 6
Jus_tynaa_a

Dziwie sie nad zachwytem tego filmu, jak ogladałem ten film nie mogłem sie doczekac kiedy sie skonczy!
powiem wam tak film moze jest dobry, ale nie dla mnie bo nie lubie takiej tematyki!
Swietne zdjecia, ale teraz w kazdym wysokobudzetowym filmie sa swietne zdjecia
podsumowujac, nie lubie takiego kina!

użytkownik usunięty
muzor

Mi się podobało przesłanie: nie ma czegoś takiego jak 'przeznaczenie' :)

muzor

u can save her

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones