PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4977}
8,1 35 785
ocen
8,1 10 1 35785
8,0 21
ocen krytyków
Dekalog V
powrót do forum filmu Dekalog V

Głupi jestem i tyle. Co tydzień o godzinie 20.30 na TV Polonia puszczają wszystkie części dekalogu po kolei. Ja co tydzień zaznaczam sobie z gazecie z programem TV grubym markerem i ...zapominam. Drugą część przegapiłem i teraz piątą. Wchodzę na forum i czytam "najlepsza część" to mnie całkiem zdołowało. Jaki ja jestem głupi!!!! Chyba mi pora emisji nie odpowiada ale chwała Poloni, że w ogóle puszcza tak wspaniały serial.

ocenił(a) film na 9
KYRTAPS

Słuchaj, jutro o 22 na programie TVP kultura odbędzie sie emisja piątej części dekalogu.

ocenił(a) film na 9
donZabol

Dzięki za pomoc ale ja nie mam publicznej!!! telewizji kultura

ocenił(a) film na 9
KYRTAPS

No to nie wiem, może ktoś znajomy mógłby ci nagrać, albo coś... Wiem, że ja nie moge sie doczekać jutrzejszego dnia.

ocenił(a) film na 9
donZabol

Trudno. I tak zamierzałem pójść do wypożyczalni i obejrzeć w końcu "Krótki film o zabijaniu" i "Dekalog V".

ocenił(a) film na 10
KYRTAPS

O ile mi wiadomo 'Dekalog V' i 'Krótki film o zabijaniu' to ta sama produkcja...
Ten właśnie film będzie emitowany dzisiaj o 22:40 na TVP2.

ocenił(a) film na 9
Sate

To nie ta sama produkcja... w brew pozorom wiele je różni...
Temat ten już dawno nieaktualny... Zdążyłem się na pamięć nauczyć filmów będących tematem dyskusji :D

Pozdrawiam.

P.S. "Krótki film..." jest moim zdaniem lepszy.

KYRTAPS

"Krótki film" jest z tego co wiem dłuższą wersją telewizyjnego "Dekalogu V". Nie wiem więc czy można to traktować jako dwa różne filmy.

ocenił(a) film na 9
Yorick

Dłuższą, która moim zdaniem ukazuje trochę inny punkt widzenia.
Poza tym... Krótki film był pierwszy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones