PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003999}

Demaskator

Blacklight
4,6 3 588
ocen
4,6 10 1 3588
Demaskator
powrót do forum filmu Demaskator

Fatalny, że nie wiem nawet, czy spodobał by mi się za "gówniarza" kiedy łykałem takie gnioty jak pelikan i myślałem, że to coś dobrego. Fatalny scenariusz i reżyseria. Takie rzeczy jak zdjęcia, czy montaż w tym filmie nie istnieją, bo nie wiem jak inaczej nazwać to co tu się odwaliło. Tempa brak. Napięcie zerowe. Choreografia scen walk - WOW! 2022 rok, a to wygląda ...no nie wygląda. Film pełen klisz, schematów, bzdur, fatalnego aktorstwa i ogólnego wykonania jak kino klasy....Z? Wisienką na torcie jest scena pogrzebu, gdzie oczywiście co? Muszą na cmentarzu stać ludzie pod parasolami, a ani deszcz nie pada (bo to jak pogrzeb w filmach to zawsze jakimś cudem musi padać) ani też żar z nieba się nie leje, co by usprawiedliwić te parasole...
I pomyśleć, że główną rolę gra facet, który wystąpił w Liście Schindlera, czy Roby Roy...ja wiem, że kasę trzeba zarabiać, ale Liam - nie idź tą drogą...

ocenił(a) film na 2
Hank_Moody

Właśnie to zwróciło moją szczególną uwagę - reżyseria. W tym wypadku montaż oraz prowadzenie aktorów. A aktorzy przecież nie najgorsi, sęk w tym, że znakomity reżyser nawet naturszczyka jest w stanie tak poprowadzić, że jego rola wypadnie przekonująco, a fatalny reżyser (albo nie w formie) z doświadczonych aktorów może zrobić... naturszczyków.
Ten film jest swoistym fenomenem. Nie winię Neesona, bo tutaj nie tylko on źle wypadł. Jest wina Tuska, naturalnie, oraz wina Marka Williamsa i jego kompletnie bezsensownego scenariusza, który napisał wraz z Nickiem Mayem. Ja wciąż nie mogę uwierzyć, że takie scenariusze przechodzą, ale podejrzewam, że Mark Williams mógł tu być także współproducentem. Poza tym w dobie durnych komiksów o superbohaterach chyba już każda filmowa bzdura się przeciśnie. Komiksy drastycznie obniżyły wymagania...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones