PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562230}

Demeter: Przebudzenie zła

The Last Voyage of Demeter
5,3 6 265
ocen
5,3 10 1 6265
4,5 10
ocen krytyków
Demeter: Przebudzenie zła
powrót do forum filmu Demeter: Przebudzenie zła

Ktoś liczył ile razy padło jego nazwisko? Jak dla mnie jakieś 20, 30 razy

ocenił(a) film na 10
marckoza

Yeah, często było. Też mnie to zastanawia...

To chyba jego imię czyli Wojtuś, nie?

NadinspektorReksio

Raczej nazwisko, prawdopodobnie najemnik z tego bułgarskiego portu, rzucali tym Wojczkiem na lewo i prawo, nie widzieli w scenariuszu że to trochę głupio-śmiesznie wygląda?

ocenił(a) film na 10
marckoza

Kto go tam wie. Może jak scenarzysta pisał ten scenariusz to cisnął bobka do kibla i mu bobek cisnął na mózg. Mam rację? All jest możliwe, nie?

ocenił(a) film na 5
marckoza

Dla nas brzmi śmiesznie, bo mówimy po polsku i przypomina imię "Wojciech". Dla ludzi z niesłowiańskich krajów zapewne brzmi obco, klimatycznie, "transylwańsko".

A nikt przecież nie będzie sprawdzał podobieństwa słów do jakichś niszowych języków takich, jak polski, prawda? Przykład: seria gier Final Fantasy, gdzie Mooglesy co drugie słowo mówią "kupo".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Herbata_rzeczywistosc

No nie do końca, akurat twórcy (jak mi się wydaje przynajmniej) z całą świadomością go umieścili, zapewne jako Polaka, gdyż w porcie (przed wypłynięciem statku) słychać rozmowy po polsku w kilku okazjach (dotyczą między innymi gry w karty).

ocenił(a) film na 6
marckoza

Ale tylko murzyn w miarę poprawnie wymówi :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones