PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=854369}

Demon Slayer: Mugen Train

Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen
7,9 3 312
ocen
7,9 10 1 3312
Demon Slayer: Mugen Train
powrót do forum filmu Demon Slayer: Mugen Train

Będąc osobą niezaznajomioną z mangą, niewiedzącą czego się spodziewać po fabule, oczekiwałem czegoś bardziej treściwego. Ale to nie zmienia faktu, że jest to świetnie wykonane anime.

ocenił(a) film na 8
Biorg

Wiesz to był bardzo krótki arc w mandze i jako takie zakończenie wstępu więc nie było co oczekiwać bogatej fabuły. Chociaż cała manga jest prosta jeśli chodzi o fabułę tak czy siak :D

ocenił(a) film na 7
Biorg

mam takie samo odczucie. Nie polecam ogladania w Imaxie chyba ze to tylko w moim dźwięk był taki straszny co bardzo irytowalo

pinang

Można (było) to obejrzeć gdzieś w polskim kinie? Czy za granicą oglądałeś?

kyojin_desu

Niestety w polskim kinie, zazwyczaj nie puszczają anime. Najlepiej poszukać gdzieś w necie. Ja znalazłem jedynie wersję z angielskimi napisami w fanowskim tłumaczeniu, na zagranicznych portalach. Trzeba sobie jakoś radzić.

Biorg

Ale o tym to ja bardzo dobrze wiem ;) Zapytałem dlatego, bo pinang napisał, że oglądał w IMAXie, a więc w kinie. I myślałem, że może jednak, jakimś cudem, ten film trafił u nas do kin.

A w necie to są na razie same camripy, które dla mnie w ogóle nie wchodzą w grę.
Cóż, pozostaje czekać aż wyjdzie na Blu-ray.

ocenił(a) film na 7
kyojin_desu

niestety nie w Polsce...

kyojin_desu

Właśnie jest wszedł do kin w Polsce

nexxen

Rychło w czas xD

nexxen

Lepiej późno niż wcale. Jakoś się to się powoli rozkręca i coraz więcej anime kinowych, jest puszczanych w Polsce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones