PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446672}

Dolls and Angels

Des poupées et des anges
6,9 29
ocen
6,9 10 1 29
Des poupées et des anges
powrót do forum filmu Des poupées et des anges

Jak ktoś wie o co chodzi w tym filmie to niech napisze bo widziałam go kawałek i nie zrozumiałam

I proszę o niechamskie odpowiedzi

ali33

Film można obejrzeć online na francuskich portalach. Opowiada o losach pięknych sióstr i ich relacjach(?)z ojcem. Rodzina (potomkowie imigrantów) mieszka na blokowisku we Francji, matka nie pracuje i zajmuje się domem, ojciec ma problemy z pracą, przez co jest nieco sfrustrowany. Życie głównych bohaterek toczy się zależnie od tego jak zostały wychowane, jakie miały relacje z ojcem. Jedna chce zostać gwiazdą mody i wyrwać się z biednego środkowiska, druga również ma swoje marzenia i pasje-zawodowo trenuje taekwondo. Ta postać jest według mnie bardziej interesująca. Z pozoru uparta i zbuntowana, zimna nastolatka kryje w sobie wielką wrażliwość, cierpienie, troskę o matkę i siostrę. Film ogólnie nie jest nadzwyczajny, ale jeśli zależy Tobie na osłuchaniu się z francuskim to na pewno obejrzenie go będzie dobrą i przyjemną lekcją :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones