PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94633}
5,4 203
oceny
5,4 10 1 203
Desperacja
powrót do forum filmu Desperacja

koniecznie!

użytkownik usunięty

Film z "niepopularnymi" aktorami w rolach głównych jest jednym z lepszych, jakie widziałem. Zachwyca gra aktorska filmowej Katarzyny - Marii Mielnikow, a także rzadko spotykany na ekranie w roli innej niż prowadzącego show Krzysztof Ibisz. Skomplikowane przeżycia wewnętrzne bohaterów na tle wydarzeń historycznych to świetny obraz, który należy zobaczyć.

ocenił(a) film na 8

Tak mi się właśnie wydawało, że Marcin to chyba młody Ibisz. Poza tym zgadzam się z opinią przedmówcy.

cryo

Również zgadzam się z przedmówcą. Piękny polski film, pełen patriotyzmu, miłości i dramatu ludzkiego. Znakomity Ibisz tak rzadko widziany na ekranie. I do tego Janusz Zakrzesińki jako wyjątkowo podła kanalia, ale trudno go nie podziwiać, bo tak zagrać umiałby tylko znakomity aktor. A on był jednym z najlepszych aktorów polskich :)

kronikarz56

Film pełen patriotyzmu, głupoty i debilizmu, żałosności ludzkiej. Ja wam powiem, że się nie dziwię, że powstania się nie powiodły. Założyłam tutaj nawet o tym osobny temat.

christinearron

To też prawda, nie ma co gadać. Powstanie przez takich ludzi zorganizowane - którzy nie umieją się pogodzić ze sobą w swoich różnych poglądach politycznych, a jedynie sprzeczają się między sobą, którzy rzucają się z szablami na armaty, takie powstanie nie ma sensu. Ale jednak patriotyzmu jest tutaj wiele. Choć odrobina więcej rozumu też by się im przydała.

kronikarz56

*Zakrzeński.

jan_niezbedny0

Dokładnie tak. Janusz Zakrzeński. Genialny aktor, cześć jego pamięci.

ocenił(a) film na 5

Katarzyna-Maria zachwyca sama przez się. mogłaby w ogóle nic nie mówić i nie przeżywać.

ocenił(a) film na 5

Katarzyna-Maria zachwyca sama przez się. mogłaby w ogóle nic nie mówić i nie przeżywać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones