PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37}

Desperatki

Set It Off
7,3 7 088
ocen
7,3 10 1 7088
Desperatki
powrót do forum filmu Desperatki

Co za szajs!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 2

Nie chcialbym sie wylamywac z tych entuzjastycznych wypowiedzi, ale dla mnie ten film to wielka kicha! Nie ma co dyskutowac nad talentem rezyserskim pana Graya, bo ja uwazam ze on jego nie ma. A ogladanie filmu to, ostrzegam, strata czasu.

ocenił(a) film na 9
katrol

strata czasu?? co ty gosciu bredzisz? sam jestes szajs

ocenił(a) film na 10
katrol

kicha... ale dlaczego? łatwo jest nazwać coś gównem tak po prostu. Żadnych argumentów, więc twoja opinia jest tak samo do dupy ;-)

ocenił(a) film na 8
katrol

odpuśćmy mu. On już wniósł się na wyżyny swoich zdolności intelektualnych, żeby napisać tą jedną opinię....

ocenił(a) film na 3
sivyok

Ja odniosłem wrażenie że film jest skierowany do małoletnich. Jest naiwny i nierealistyczny... Spodziewałem się kina poważnego, a nie pół-komedii, pół-obyczajowego. Spróbujcie wejść do banku zwłaszcza w USA w okularach przeciwsłonecznych... I ta kasjerka, która traci pracę, a później z kumpelami obrabia banki... w peruce... O dżizas... Dla nich zdybycie broni to jak pstrykniecie palcami, proste sprzątaczki na dodatek jarające trawsko... A nie potrafiły się postawić gościowi który obcina wypłatę za nie opróżnienie kosza... A parodia "Ojca chrzestnego".... była żałosna... Numer z przebijaniem ścian samochodem... Nie wiedziałem że w bankach sciany są z dykty. A ci gliniarze na motorach oczywiście nie ruszyli w pościg bo po co... Takich kwiatków jest tam mnóstwo. Naciągane 3/10.

ocenił(a) film na 9
Yarada

Czepiasz się szczegulików,to tylko film,ale jest bardzo dobry,jeden z moich ulubionych,a scena pościgu na końcu i "aresztowania" to jedna z lepszych jaką widziałem w kinie.Przez Twoje smęcenie ktoś może się zniechęcić i nie obejrzeć tego zajefajnego filmu,także NIE SŁUCHAJCIE YARADY,bo nie wie co dobre!

ps
że niby nie można wejść w USA do banku w okularach bo co? zglebują Cię czy jak to sobie wyobrażasz? Farmazony pleciesz...

ocenił(a) film na 9
Yarada

A wedlug mnie pokazuje własnie jak naiwne były bohaterki myśląc, ze ujdzie im na sucho to wszystko. Film jest wlasnie realistyczny, bo pokazuje ze zwykle dziewczyny nie są zawodowcami tylko podczas napadow popelniaja pelno bledow, a ich akcje sa nieprzemyslane i brak w nich jakiegokolwiek planu. Dlatego film bardzo dobry

ocenił(a) film na 8
Yarada

Buhahaha.A pokaż mi inny sensacyjny film amerykański,który nie jest naiwny lub naciągany albo,który jest realistyczny.Takie jest prawo tego gatunku.Analizując w ten sposób można skreślić wiele dobrych filmów z powodu ich nierealności czy naiwności.Równie dobrze mogę tak opisać film pt.Zabójcza broń czy Szklana pułapka chociaż są to już klasyki kina sensacyjnego.

adrian2802

a 'gorączkę' widział? ;p

ocenił(a) film na 8
vvorenus

Sie wie.Takich filmów nie można nie oglądać:-)Wiele scen realistycznych,ale jakbym miał się czepiać to też bym znalazł jakieś naiwne,ale nie chce się czepiać,bo wysoko go oceniam:-)
Po to są różne gatunki filmów,żeby zadowolić różnych widzów.

adrian2802

samo życie bywa rowniez często naiwne ;-)

ocenił(a) film na 3
Yarada

Popieram i zgadzam się z Tobą w 100%

ocenił(a) film na 10
Yarada

Chciałam zauważyć, że film powstał 20 lat temu wiec realia w Ameryce były nieco inne ...

katrol

dobry film ,widzialem niedobre...

ocenił(a) film na 8
katrol

Ja z kolei czarnych komedii rzadko widuje lepsze. Choc nie przepadam za tym gatunkiem, ten film byl naprawde rewelacyjny, bo jesli juz mowa o ironii gangsterskiego swiata, to jak pokazac to lepiej, niz dzieki kobietom, ktore z definicji sa plcia slabsza.

Mnie osobiscie filmik sie ogladalo super!

ocenił(a) film na 8
efc_2

własnie wlasnie mi tez sie go ogladalo super mimo ze juz chyba z 8 razy go widzialam :D :D ale jak go puiszcza jeszcze raz to jeden z tych filmow ktory zawsze moge ogladac jak daja w tv :D :D nie wiem jakos tak podobał mi sie szczegolnie przedstawienie na koncu kazdej z dziewczyn z osobna (szczegolnie Cleo)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones