PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688536}

Destrukcja

Demolition
6,9 49 053
oceny
6,9 10 1 49053
5,4 16
ocen krytyków
Destrukcja
powrót do forum filmu Destrukcja

mój kumpel nie bardzo znający się na aktorach był na Manhattanie jak kręcili ten film (październik 2014). Dokładnie scenę jak głowny bohater wariował w słuchawkach. Co zielone światło Gylenhall wybiegał na srodek ulicy i robił to co widać w tej krótkiej scenie. Kumpla niewypatrzyłem, ale z opisu " no ten taki z brodą co chyba grał gdzieśtam - Gyllenhaal? - a kto to? no podobny ale nie wiem" jakoś doszedłem o kogo chodzi. wszystko przez to że tak poźno u Nas wszedł do kin nie brałem po prostu pod uwagę i myślę co za czort pewnie nie ten aktor. To co mnie wgniotło w siedzenie to scena gdy ludziska się cofają a Gylenhal idzie na przód. Niby proste cofał się od kamery a potem puścili wstecz, ale efekt mega. W każdym razie tak sobie myśle to praca aktora to musi być chu...oza. Pół dnia czekasz na zielone światło by robić z siebie wariata na pasach i znowu i znowu a potem jeszcze raz znowu i znowu bo przechodzień wszedł w kadr albo za słabego wariata z siebie zrobiłeś, światło nie te itp. I to jak jesteś na topie, większość aktorów bije się właśnie o takie robienie z siebie wariata ;] Masakra, dziwny jest teeen świaaat ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones