PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688536}

Destrukcja

Demolition
6,9 49 215
ocen
6,9 10 1 49215
5,5 17
ocen krytyków
Destrukcja
powrót do forum filmu Destrukcja

Film jako calosc to kawal dobrej roboty zarowno rezyserskiej jak i aktorskiej. Zabraklo mi w nim watku w ktorym DAVIS zostaje nowym facetem KAREN MORENO i razem zamieszkaja. Bylo czuc miedzy nim a karen wielka chemie a do tego wyraznie jej syn go polubil. Tu naprawde az sie prosilo by tak zmienic scenariusz aby Davis i Karen byli wreszcie razem. Jestem tego pewien ze on oraz ona z synem stworzyli by fajna rodzine. Szkoda ze tego nie bylo ;-(

punisher822_filmweb

Mysle ze to nie o tym był film i byloby to zupelnie nie potrzebne...
Wlasnie dzieki temu ze nie ma tego zakonczenia nie jest on kolejnym przewidywalnym romansidlem...a zostawia ladny trzykropek, bo wkoncu młody napisal ze mama zostawiła chłopa, wiec drzwi otwarte... :) tak mysle

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

No to ja właśnie od początku byłam przeciwna jakiemuś ich romansowi i na szczęście nic takiego się nie zdarzyło. To nie była komedyjka romantyczna, tylko film o radzeniu sobie ze stratą, o przeżyciu żałoby na własny sposób. Poza tym tutaj bardziej chodziło o relację Daviesa z chłopcem, a nie z jego matką.

punisher822_filmweb

A czy możesz przyjąć do wiadomości że są ludzie których ciągnie do siebie, którzy chcą mieć ze sobą jakąś więź i nie zawsze bazuje ona na popędzie seksualnym?

ocenił(a) film na 8
whitestripes_333

Co ty wypisujesz za glupoty? Napisalem co mysle i co czuje po seansie a dorosli zdrowi ludzie ktorzy sa hetero posiadaja cos takiego w pewnym wieku jak pociag seksualny do siebie. Tak bylo jest i bedzie...

punisher822_filmweb

Oprócz pociągu seksualnego posiadają jeszcze MÓZG który czasem mówi im że nie zawsze muszą posuwać się jak króliki. Ewentualnie wolą poczekać i stworzyć fajną, prostą i czystą relację z drugą osobą a dopiero potem iść z nią do łóżka. Tym się różnimy od siebie że nie zawsze myślimy swoimi narządami płciowymi ale co ja będę debilowi tłumaczyć skoro jak widzi kobietę i faceta którzy spędzają ze sobą czas do od razu sądzi że muszą ze sobą spać. Pewnie przyjaźń damsko-męska to dla ciebie kosmos, haha :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones