PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688536}

Destrukcja

Demolition
6,9 49 215
ocen
6,9 10 1 49215
5,5 17
ocen krytyków
Destrukcja
powrót do forum filmu Destrukcja

Tak jak w tytule. Film świetny, bardzo fajnie zrealizowany, główny aktor przekonujący (moim zdaniem idealnie nadaje się do takich ról). Jednak pedalski wątek o 15-latku, który przebrał się za kobietę, był bardzo niesmaczny i absurdalny. Ogólnie film miał specyficzny klimat i wiało od niego trochę absurdem (ale w POZYTYWNYM znaczeniu), jednak ten wątek to było przegięcie.

slawmm

Do mnie ten wątek też jakoś nie trafił. A film faktycznie specyficzny, trochę się wymyka skali filmweba. Nawet nie jestem w stanie określić, czy mi się podobał, czy nie.

dankapopolsku

Zgadzam się. Osobiście uważam, że gdyby główną rolę odegrał inny aktor, to oceniłbym ten film gorzej, bo nie zrobiłby na mnie takiego pozytywnego wrażenia. Co jak co, ale Jake na pierwszy rzut oka wygląda na osobę, która żyje w swoim świecie.

użytkownik usunięty
slawmm

to prawda, ten pedalski wątek był bez znaczenia dla fabuły, lobby musialo wcisnac swoje pranie mozgu, mimo ze tak naprawde w usa malo kto atakuje homosiow.

plus to nawet nie byl pedal, bo sie malowal czyli jakis transopedal.

A sam Jake genialny

ocenił(a) film na 8

"to prawda, ten pedalski wątek był bez znaczenia dla fabuły, lobby musialo wcisnac swoje pranie mozgu, mimo ze tak naprawde w usa malo kto atakuje homosiow."

powiedz to temu gościowi co w Orlando zastrzelił 50 osób w klubie dla gejów.

użytkownik usunięty
Annash

on byl gejem wiec sie nie liczy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones