PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30862}

Deszczowa piosenka

Singin' in the Rain
7,9 53 254
oceny
7,9 10 1 53254
8,0 29
ocen krytyków
Deszczowa piosenka
powrót do forum filmu Deszczowa piosenka

Tę piosenkę z Mechanicznej pomarańczy?

RustyRyan

Zabiłeś... xDDDDD

ocenił(a) film na 10
RustyRyan

Gene Kelly był tak z tego powodu niezadowolony, że kiedyś podobno zignorował podchodzącego do niego na jakimś przyjęciu Malcolma McDowella.

GG06

W sumie to ciężko mu się dziwić.

ocenił(a) film na 9
RustyRyan

To raczej w "Mechanicznej pomarańczy" śpiewają piosenkę z " Deszczowej piosenki".

13tasia13

Ano tak :-|

użytkownik usunięty
13tasia13

https://media.giphy.com/media/y62P0aQUYLYAg/giphy.gif

ocenił(a) film na 9

Może znacie RustyRyana, ale aż tak oczywisty ten dowcip nie jest. W grudniu zaintonowałam koledze w pracy klasykę i zapytałam, czy wie, kto jest jej autorem. "Nie wiem. Reklama Bonduelle?"
https://www.youtube.com/watch?v=FDEu2WK-Z7U

ocenił(a) film na 9
Frida_2

Myślałam, że on żartuje, ale jednak nie...

ocenił(a) film na 8
Frida_2

ej, ej, ale co to jest? Bo kojarzę, ale gdzieś z tyłu głowy siedzi i nie chce podejść bliżej :D

ocenił(a) film na 8
Surprajs

okej, już ogarnąłem...

ocenił(a) film na 9
Surprajs

Genialna sprawa! :-)

Frida_2

Ej to tylko taki niewinny żarcik z tą "Mechaniczną pomarańczą".

ocenił(a) film na 9
RustyRyan

Wiem, że to niewinny żarcik, natomiast - jak mówię - nie zawsze można rozpoznać, co żartem jest, a co nie.
Pracuję w firmie, w której zatrudnionych jest wiele osób. Z racji wykonywanych obowiązków z każdym nowym pracownikiem mam na początku do czynienia. Nie wyobrażasz sobie, dla jak wielu z nich pewne odniesienia są niejasne, jak wielu nie rozpoznaje ironii, jak wielu z nich wszystko rozumie dosłownie.
Ja wiele rzeczy traktowałam jako niewinny żarcik ze strony nowego kolegi z pracy do czasu, kiedy nie okazywało się, że on tak na poważnie...

RustyRyan

Zażenowanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones