PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5021}
5,8 417
ocen
5,8 10 1 417
Deszczowy żołnierz
powrót do forum filmu Deszczowy żołnierz

zaskoczyły mnie dość dobre zdjęcia i ciekawa fabuła. Niedoceniany Film.

użytkownik usunięty
tradycyjny

Odpowiadam ze złości, że zmarnowałem półtorej godziny: ten film to dno. Brak miejsca, na rozwinięcie tematu, wspomnę tylko fakt, że ta właściwa historia rozwija się po GODZINNYM wstępie, w którym obserwujemy nic nie znaczące epizody. Aha, jeden był znaczący, gwałt na pozornej głównej bohaterce, gwałcicielem był mąż. Po czymś podobnym prężna i młoda sędzina chyba powinna wnieść pozew rozwodowy i knuć zemstę, a nie opiekować się osobami z amnezją. Scena egzekucji skazańca (sędzia kierował plutonem egzekucyjnym ?!!?) senna i zniewalająca nieprawdopodobieństwem. I ten biedny Nowicki, który musiał grać, że przez 50 lat posiadał ten sam pistolet i że zaprzyjaźnił się z więźniem, którego skazał na śmierć. niestety, do końca nie wyjaśniło się, jakie to PAPIERY miał podpisać główny bohater, miłosnicy historii tylko domyslą się, że chodziło o jakieś tajemnicze zeznania. Ostrzegam was, nie oglądajcie tego filmu...

ocenił(a) film na 4

Zupełnie się zgadzam. Film mógł być nawet ciekawy. Ale potem okazało się, że Bonaszewski gra ...ducha. Zupełnie nie wiem po co na początku był wątek o tym , że sędzina odkryła jakieś papiery, które mogą zaszkodzić pewnym osobom. Saniewski nie wiedział o czym chce zrobić film.

tradycyjny

Nie wiem czy film jest niedoceniony czy przeciwnie, zacząłem go oglądać wczoraj w nocy i mimo iż od początu nagrywałem sobie aby później obejrzeć, nie mogłem odejść od telewizora. Dla mnie osobiście STRASZNIE wciągający i ciekawy. Wspaniałe kreacje aktorskie, ale wg. mnie to nie jest głównym plusem, najwspanialsze było poruszenie moich emocji np. przy opowiadaniu ojca.
Rozumiem iż ludzie posiadają różne gusta i nie ma filmu który każdemu się spodoba, jednak zaniżanie ocen przez trolli @up jest żałosne.

ocenił(a) film na 9
randomowo

Miałem zupełnie podobne odczucia. Historia opowiedziana w filmie jest niezwykle intrygująca. Dodatkowym atutem jest świetna gra Antoniny Choroszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones