PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5021}
5,8 417
ocen
5,8 10 1 417
Deszczowy żołnierz
powrót do forum filmu Deszczowy żołnierz

Nie wiem, czy to był njagorszy film na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w 1996 r. Może były gorsze. Ciekawi mnie jedno - jak to możliwe, że wydano niemałe pieniądze na realizację przez profesjonalną ekipę takiego gniota? Tak żałosnego. Jestem w stanie strawić niejedną nielogiczność fabuły, błędy marytoryczne, momentami drewniane aktorstwo, pod warunkiem, że film choć chwilami przykuwa uwagę i pobudza emocjonalnie. Ten ośmiesza reżysera (a może "reżysera"), ośmiesza polski przemysł filmowy, po prostu Polaków jako bezproduktywnych nierobów. Dlaczego nikt nie zaprotestował przed wpuszczeniem w obieg tego "dzieła" ???? Kto z czystym sumieniem pozwalał ten film pokazywać ludziom??? 2/10 tylko dlatego, że bohater czuje miętę do nauk ścisłych, a takich w polskim kinie niewielu...

Śmieszny mały człowieku, że nauczyłeś się pisać to nie znaczy że swoim jadem musisz pluć. Jesteś strasznym frustratem bo jak mi się nie podoba film wyłączam i tyle a nie wchodzę na filmweb i swoje fluktuacje wyrzucam bo nie zrozumiałem filmu. Nie ma sensu żebyś jeszcze raz obejrzał, bo jesteś za głupi żeby go zrozumieć. Ty możesz wytykać błędy swoim rodzicom że takiego buraka wychowali, bo sam nic nie osiągnąłeś prócz współczucia innych, przez swoje prostackie wypowiedzi. Wg.. CIebie głupku to jest gniot który nie powinien powstać a sam piszesz że "chwilami przykuwa uwagę i pobudza emocjonalnie" to ukazuje tylko Twój debilizm. Sam sobie zaprzeczasz... Widzę że tylko amerykańskie S-hiti oglądasz bo inne filmy za trudne po trzeba pomyśleć zastanowić się. żal mi Cię frustracie i jeszcze jaki fotkę Maryję wrzuciłeś.

jaca17071

Ale przecież on napisał tylko to, co się powszechnie mówiło o tym filmie. Na festiwalu w Gdyni film został wygwizdany, ludzie wychodzili z kina. Niektórzy dziennikarze pisali, że to skandal, że na tego typu produkcje wydaje się kase...

jaca17071

CYTUJĘ:
"Wg.. CIebie głupku to jest gniot który nie powinien powstać a sam piszesz że "chwilami przykuwa uwagę i pobudza emocjonalnie" to ukazuje tylko Twój debilizm."

Całkowicie abstrahując od ocen tej produkcji to tym tekstem, gościu, dobitnie sam dajesz świadectwo o swojej głupocie i debilizmie bo mimo, że ty też posiadłeś umiejętność pisania to za to czytanie to już cię musiało ominąć. Nie mówiąc nawet o rozumieniu tego co ewentualnie ktoś inny by ci przeczytał. Poproś kogoś w domu żeby ci kilka razy przeczytał tekst który skomentowałeś lub ewentualnie zrób to sam (bo do tej pory może już opanowałeś tę sztukę) to się przekonasz jakie ty brednie insynuujesz!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones