PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680295}

The Terror Live

Deu tae-ro ra-i-beu
6,7 608
ocen
6,7 10 1 608
Deu tae ro ra i beu
powrót do forum filmu Deu tae-ro ra-i-beu

z Hollywood można nawiązać równorzędną walkę. Za jakiś czas pewnie powstanie amerykańska wersja tego filmu;-)

manuka

dokładnie

ocenił(a) film na 6
manuka

Widziałem już kilka koreańskich filmów ostatnio i ogólnie jestem pod wrażeniem. Solidny warsztat. Sam przedmiotowy film dobry, choć ma kilka słabszych momentów. Niemniej warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
manuka

trafiło się ślepej kurze ziarno nie jarajcie sie bo zrobili kilka dobrych filmow ;p
nasi tez zrobili kilka dobrych filmow ale do hoolywood im daleeeeeeeeko

ps. film dobry :-)

ocenił(a) film na 7
damian252

owszem- do hollywoodzkiej papki im bardzo daleeeeeko .. całe szczęście!

ocenił(a) film na 7
Baby_Black27

papke to maja polacy po latach ogladania chlamu przyzwyczaili sie do chlamu ;] i oglądajac chłam chwala go jak perelke mają tak przewaznie stare pryki wychowani za komuny lub wczesniej :D

ocenił(a) film na 7
manuka

Akurat to jest film, który Amerykanie zrobiliby pewnie lepiej. Walące się budynki i ogólnie efekty specjalnie wyglądają marnie. Tak czy inaczej zgadzam się, że koreańskie kino ma się czym pochwalić.

ocenił(a) film na 8
AlphabetKiller

Amerykanie z pewnością przerysowaliby np. efekty walących się budynków. Koreańczycy wykonali te sceny świetnie i naturalnie. NIe wiem jaką kopię ogladałeś ale gadasz głupoty. Wybacz.

ocenił(a) film na 7
manuka

Eksplozje i ta pozostała część mostu wpadająca do wody to poziom "Sharknado". Walące się budynki też nie robią wrażenia. To dobry i wciągający film, ale jak się mierzy tak wysoko, to trzeba mieć jednak dużo kasy. Niech Hollywood się za to bierze.

ocenił(a) film na 8
AlphabetKiller

Czytający te komentarze - obejrzyjcie i sami oceńcie wysoki poziom wykonania filmu. Ten człowiek porównuje efekty w filmie do produkcji wytwórni Asylum i Syfy, co delikatnie mówiąc jest nadużyciem.

ocenił(a) film na 8
manuka

Zgadzam się z Tobą. Dobry film i wykonanie. Żeby film był dobry nie potrzeba mu efektów na miarę milionów dolarów. Bynajmniej. Jest treść, jest napięcie. Człowiek może się bardziej skupić na emocjach, a nie na wielkim BUM i WOW, jaki efekt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones