PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=177416}

Dhoom

6,8 2 577
ocen
6,8 10 1 2577
Dhoom
powrót do forum filmu Dhoom

jak widać można... chciałbym zobaczyć konta, z których totalny gniot poszybował do 7,3... szkoda gadać...

ocenił(a) film na 2
VanKert

http://www.filmweb.pl/user/Niunka - no proszę, konto krzak z 1 ocenionym filmem... znalezione po kilku sekundach w dyskusjach... pewnie podobnych wiele bo ten film sprzedawali z gazetą...
szkoda, że filmweb na takie rzeczy nie reaguje...

VanKert

Racja, co do ocen, to Imdb jest bardziej wiarygodne.

ocenił(a) film na 8
VanKert

po pierwsze każdy kiedyś zaczyna na Filmwebie i co to wg. ciebie konto krzak ?
po drugie to film bollywoodzki i jak ogólnie krzywdząco można nazwać ich produkcje jako kiepskie gnioty - z drugiej jednak strony jak wiesz czego się spodziewać to poco oglądasz ?
po trzecie to bardzo przyzwoity film jak na Indie, zważ ze 2 piosenka w tym filmie jest dopiero po 50 minutach, więc jednak akcja a nie musical
po czwarte panny mają słabość do "ścigaczy" tak ze temat w sam raz by zarobić o punkt więcej
i na koniec mhh evil monkey -główny zły bohater :) miło się ogląda

ocenił(a) film na 2
uleczka_m

konto-krzak to popularne określenie konta założonego tylko w jednym celu i dla określonych z góry korzyści - najczęściej oszukiwania w jakiś sposób, np. w statystykach, ocenach, podbijaniu komuś popularności, spamowaniu, itd. itp.
takich konta są zmorą wielu portali

Niunka oglądnęła przez 6 lat tylko 1 film (heh) i tak ją natchnął, że musiała się tu zarejestrować i nam o tym opowiedzieć. na tym filmie skończyło się jej zainteresowanie kinem. ;]

co do filmu - cóż to ma do rzeczy że to bollywood? dalej jest kiepskim gniotem... :]
piosenki pewnie by podniosły moją ocenę chociaż to takie ich disco-polo...
poza tym dyskusja o tym jest bez sensu - jak takie cuś można oznaczyć 10/10 i jeszcze się upierać na forum, że jest arcydziełem? ;]
jak się miło ogląda gniota to można dać te 4-5 max, pozdr

ocenił(a) film na 8
VanKert

pytanie było ironicznie retoryczne,
widocznie było w nim to coś ,
to w jakich filmach bollywoodzkich gustujesz ?
jakieś ulubione piosenki ?
tylko dla ciebie zmienie swoją ocenę na 10 ;]

ocenił(a) film na 2
uleczka_m

nie gustuję, nie mam nic przeciwko ale to nie moja bajka... i nie bardzo traktuję je poważnie
już lepiej jak śpiewają ;]
o ile pamiętam jeden z tych filmów nawet oceniłem pozytywnie ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones