PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=177416}

Dhoom

6,8 2 577
ocen
6,8 10 1 2577
Dhoom
powrót do forum filmu Dhoom

gorszy od Dhoom 2

ocenił(a) film na 5

Obejrzałam obydwa Dhoomy z tym,że w odwrotnej kolejności : pierw dwójkę, potem dopiero ten. I niestety muszę powiedzieć,że ten jest bez porównania gorszy od Dhoom2. Niby też taki lekki sensacyjny filmik jak i dwójka,jednak zabrakło mi tego czegoś co sprawiłoby,że oglądanie (nawet niezależnie od tego jak prosta i naiwna jest sama fabuła) sprawia dużą przyjemność. W Dhoom2 wielką atrakcją jest Hrithik Roshan (zwłaszcza jego taniec), fajne są piosenki, całość jest o wiele bardziej kolorowa i robi większe wrażenie. Tutaj mimo,że wystąpił Abhishek Bachchan, którego bardzo lubię i uważam za świetnego aktora, a także John Abraham na którego także przyjemnie się patrzy, to zabrakło czegoś co przykułoby mnie do ekranu i sprawiło,że Dhoom zostanie w mojej pamięci. Bo na pewno nie zostanie. W przeciwieństwie do Dhoom2.

ocenił(a) film na 7
aam38

Popieram. Zdecydowanie kontynuacja jest lepsza. Roshan to jest, jednak lepszy aktor od Abrahama. "Dhoom 2" zawdzięcza sukces głównie postaci złodzieja i jego duetu z Ash.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones