PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126211}

Diabelska plansza

Witchboard
5,3 872
oceny
5,3 10 1 872
Diabelska plansza
powrót do forum filmu Diabelska plansza

NIESTETY zasugerowałam się opinią innych osób wypowiadajacych się tutaj na temat tego żałosnego gniotu. Film od początku do końca jest żałosny. Gra aktorska pozostawia naprawdę wiele do życzenia, szczerze mówiąc nie ma tam ani jednego średniego aktora, a co dopiero mówiąc o porządnej grze. Fabuła jest niespójna, nie ma najmniejszego sensu. FIlm jest albo nużący, albo śmieszny, i to oczywiście w momentach, które chyba miały być straszne. Podczas oglądania ma się wrażenie, że twórcy wciskali do filmu każdy pomysł, który przyszedł im na myśl. Zdecydowanie NIE polecam.

1/10

użytkownik usunięty
jgfgh

Fabuła niespójna ?? nie ma najmniejszego sensu ?? To albo oglądałaś inny film, albo go nie zrozumiałaś. Co do aktorstwa to faktycznie nie jest za dobre, ale jest to film tzw. klasy B więc grają w nim marni aktorzy. Nie jestem w stanie pojąć co ciebie nudziło w tym filmie a już o śmianiu się w ogóle nie ma mowy. Momenty, które miały być straszne takie są , no chyba, że ty wolisz jak krew bryzga po ekranie i widać wnętrzności . Jest to horror psychologiczny a nie lanie krwi na ekran jak w Pile czy Teksańskiej masakrze.

zgadzam się ze smalczyk130. Horror nie powinien przecież obrzydzać tylko zasiąść w psychice ;)

Argument wszechczasów 'bo ty pewnie lubisz jak się krew leje!'. Poziom argumentu adekwatny do tego, kto go wytacza... Nie, nie lubię. Zamiast od razu wyciągać idiotyczne wnioski może najpierw zapytaj jakie horrory faktycznie mi się podobają bo poziom rozmowy jaki prezentujesz przypomina mi odległe czasy podstawówki, może jeszcze zaczniemy się wyzywać od głupków bo ja wolę niebieski a ty zielony? Zamiast wmawiać mi, że nie zrozumiałam badziewia w którym nie ma nic do zrozumienia uświadom sobie, że niektórym takie coś może się po prostu NIE podobać. Dziękuję za uwagę i radzę obejrzeć prawdziwy horror (np. 'Niewiniątka' z 1961 r. Nie, nie ma lania krwi :)).

użytkownik usunięty
jgfgh

No wybacz, ale jeżeli piszesz, że fabuła jest niespójna i nie ma sensu to znaczy, że najwyraźniej jej nie zrozumiałaś bo w tym filmie o coś chodzi, wcale nie jest bez sensu. A co do ostatniego zdania to chyba ci się gatunki pomyliły przed chwilą obejrzałem te Niewiniątka i po 50 minutach wyłączyłem to przecież jakiś obyczaj jest a nie żaden horror

Chyba jednak Tobie, skoro filmweb sam określa ten film jako horror...http://www.filmweb.pl/film/W+kleszczach+lęku-1961-113237 Na szczęscie nie jetseś krytykiem filmowym, zresztą czego oczekiwać po kimś kto avengersom daje 10... Nie mam ochoty na dalszą dyskusje bo nie ma ona sensu, dobranoc.

użytkownik usunięty
jgfgh

Słuchaj ja już nie rozumiem, ale ty napisałaś o filmie Niewiniątka a nie o tym w kleszczach lęku bo te Niewiniątka o których napisałaś to dramat obyczajowy . Zobacze te w kleszczach lęku i się wypowiem . Natomiast Avengersom dałem 10 bo uwielbiam filmy na podstawie komiksów . A co do krytyków filmowych , uważam to za bezsensowny zawód, który nigdy nie powinien powstać bo ludzkie gusta strasznie się od siebie różnią

BRAWO, w końcu sam zrozumiałeś, żeby zamiast czepiać się ludzi trzeba akceptować to, że może nie podobać im się coś co nam się podoba! Długa była to droga ale nareszcie to pojąłeś.
Tytuł ang - 'Innocents'... To dopiero byla zagadka. Poza tym film ten funkcjonuje również pod nazwą DOBRZE przetłumaczoną z angielskiego - czyli wcześniej wspomniane 'Niewinątka'.
A ja dałam temu 1 bo mi się NIE PODOBAŁ i pojmij to człowieku wreszcie.

użytkownik usunięty
jgfgh

Mój umysł nie jest w stanie tego pojąć, że taki film ci się nie spodobał, moge jedynie to zaakceptować. Wprowadziłaś mnie w błąd tymi Niewniątkami, zamiast napisać o jaki film ci chodzi ( W kleszczach lęku ) to wyjechałaś z jakimś dramatem obyczajowym Niewiniątka. Jakoś nie słyszałem żeby W kleszczach lęku funkcjonowało pod innym tytułem. W kleszczach lęku i Niewiniątka to dwa inne filmy !!!

Idiots, idiots everywhere... Twój umysł nie jest w stanie pojąć wielu rzeczy jak widać, np. interpunkcji i logicznego myślenia. Skoro nie znałeś wcześniej tego filmu to trudno żebyś coś na jego temat wiedział, boże drogi, ile ty masz człowieku lat? Trzeba tłumaczyć wszystko jak małemu głupiemu dziecku. Tak, funkcjonuje pod dwiema nazwami, dowód: unhallowed.pl/?p=63 Google nie gryzie, naprawdę. Nie wyjechałam z żadnym dratmatem, wystarczyło chwilę POMYŚLEĆ. Nie mam siły na rozmowe z kimś tak... MAŁO bystrym. Żegnam

użytkownik usunięty
jgfgh

Wyobraź sobie, że właśnie szukałem w googlach i nie znalazło innego tytułu filmu W kleszczach lęku . W kleszczach lęku angielski tytuł to The Innocents A angielski tytuł Niewiniątek to Children's hour więc co ty mi tu za głupoty piszesz.

użytkownik usunięty
jgfgh

Wyobraź sobie, że właśnie szukałem w googlach i nie znalazło innego tytułu filmu W kleszczach lęku . W kleszczach lęku angielski tytuł to The Innocents A angielski tytuł Niewiniątek to Children's hour więc co ty mi tu za głupoty piszesz.

Człowieku, zamilcz w końcu. Podałam w poprzedniej wypowiedzi link, który potwierdza moją tezę i udowadnia Twoją głupotę. Żegnam.

użytkownik usunięty
jgfgh

Jakoś nigdzie nie widzę tego linku

To współczuję, bo jest.

użytkownik usunięty
jgfgh

Co nazywasz linkiem ?? unhallowed.pl/?p=63 ?? niby jak mam w to wejść ?? Daj normalny link

Srak. Naprawde jesteś takim idiotą, że
1) nie rozumiesz, że na forum na filmwebie nie można wklejać pełnych linków?
2) nie umiesz skopiować adresu i wkleić w przeglądarce?
3)wcale nie musisz pisać www lub http:// żeby wejść na tę stronę po tym jak już odkryjesz gdzie wkleić adres?
To nie mój problem, że nie używasz/ nie masz mózgu, ja dyskusje z tobą już skończyłam.

użytkownik usunięty
jgfgh

1. Można można wklejać http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=55145
2. Jak mam skopiować adres skoro go nie podałaś ?
3. Umiem korzystać z netu a tym bardziej z googli
Używam mózgu i w przeciwieństwie do ciebie nie obrażam innych

użytkownik usunięty
jgfgh

1. Można można wklejać http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=55145
2. Jak mam skopiować adres skoro go nie podałaś ?
3. Umiem korzystać z netu a tym bardziej z googli
Używam mózgu i w przeciwieństwie do ciebie nie obrażam innych

użytkownik usunięty
jgfgh

1. Można można wklejać http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=55145
2. Jak mam skopiować adres skoro go nie podałaś ?
3. Umiem korzystać z netu a tym bardziej z googli
Używam mózgu i w przeciwieństwie do ciebie nie obrażam innych

użytkownik usunięty
jgfgh

smalczyk130 ten cipok podał link do filmu , ale jest tak poj****y że podał link do czego innego , zrobił z siebie idiotę , a później póki mógł udawał że wkleił co innego... typowy troll z mózgiem wielkości orzecha włoskiego

jgfgh

smalczyk130 nie stresuj się i nie dyskutuj już nigdy z tym bezmózgiem, jgfgh to zwykła kretynka która myśli że pozjadała wszystkie rozumy a jest jak dziecko we mgle stawia tezy które sobie potem udowadnia "i tylko sobie" haha. Każdy wariat myśli że jest normalny.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones