PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774917}

Diabelski młyn

The Windmill Massacre
3,5 5 017
ocen
3,5 10 1 5017
Diabelski młyn
powrót do forum filmu Diabelski młyn
ocenił(a) film na 6
Eplay

Nie jesteś w tym osamotniony :) moim zdaniem nie było źle :) fajny pomysł i dobre zakończenie :)

ocenił(a) film na 8
Eplay

bardzo dobry film
nie rozumiem hejtu

Eplay

Ten film był dość kiczowaty, a jednak nie umiem dać niższej oceny nić 6 i nie wiem czemu ;D

Eplay

Mówi się "mnie", nie "mi".

eltoro10000

W tym przypadku "Pisze się" a nie "Mówi się"...

adamus47

Banalna uwaga...

ocenił(a) film na 9
eltoro10000

Dłuższych form używamy w nagłosie i wygłosie: "Mnie się podobał/Podobał się mnie" (choć to drugie brzmi okropnie). Jeżeli jednak jest to środek zdania - nie ma przeciwwskazań, aby używać krótszych form. :)

Eplay

Naprawdę dobry film. Bardzo dobrze zrealizowany od strony technicznej, nieprzewidywalny(bo twistów jednak kilka jest) z dobrym aktorstwem, gore i fajnymi zdjęciami z lotu ptaka(aż chce się ruszyć do Holandii na małą wycieczkę).

Eplay

Taki w stylu "Topór" :)

ocenił(a) film na 6
Valenciaa

Mi tez zapachnialo "Toporem"...

ocenił(a) film na 7
Eplay

Dla mnie spoko,fajny klimat

ocenił(a) film na 7
Eplay

Ja się też dobrze bawiłem z narzeczoną oglądając ten film. Ja nie słucham mądrych recenzentów tylko sam oceniam jak obejrzę i nie żałuję bo ten slasher z dobrym pomysłem na fabułę i fajnymi scenami jest sto razy lepszy niż większość gniotów ocenianych przez krytyków jako wow.

ocenił(a) film na 6
Eplay

Witam w klubie,mi też się nawet podobał,choć żadne arcydzieło to nie jest.Szczególnie fajnie pokazana jest postać tego młynarza,psychola z kosą,przypominał mi postać,Smakosza :D

ocenił(a) film na 7
Eplay

Podobał się jak najbardziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones