PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810271}
4,2 11 787
ocen
4,2 10 1 11787
2,0 17
ocen krytyków
Diablo. Wyścig o wszystko
powrót do forum filmu Diablo. Wyścig o wszystko

Uwielbiam! Karolina to niesamowita kobieta, charyzmatyczna, odważna, z pazurem i przede wszystkim z pasją. Uważam, że jej udział w filmie "Diablo" nada mu jeszcze więcej autentyczności i powera.
Swoją drogą świetna obsada. czekam czekam czekam

Bozena569

Pani Karolina Pilarczyk to bardzo sympatyczna babeczka, fajnie, że ma w "Diablo" swój udział, w sumie kto jak nie ONA :) Film zapowiada się bardzo dobrze

bettiM

;))

Bozena569

Mnie ciekawi jak poradzi sobie w głównej roli Tomasz Włosek, znam go z serialu i z filmu "Podatek od miłości". Widać, ze chłopak ma talent

mikekey_

Tomasz Włosok jest faktycznie miłym zaskoczeniem w obsadzie. Młody, zdolny, nieopatrzony jeszcze za co wielki plus. Ja go właśnie widziałam w "1983", gdzie zagrał naprawdę dobrze.

Bozena569

Piękna jest, ale nie ona jedyna tam. Ola Linda depcze jej po piętach!

Dominikowa_filmweb

Nie no... Karolina super jeździ ale urodą druga karolina w filmie zdecydowanie przewyższa ją

ocenił(a) film na 10
Dominikowa_filmweb

Film super. Aktorzy dali popis.

Bozena569

super, ze dodali ją do obsady, od razu film ma lepszy sznyt!

adriennee

i jest bardziej autentyczny :)

ocenił(a) film na 10
Bozena569

to prawda! dzieki takiej sportowej obsadzie film nabiera wiekszej wartosci!

ocenił(a) film na 10
wiola4343

Aktorzy pokazali co potrafią. Świetnie się ogląda.

Bozena569

ależ wyglądała na premierze! aż ciężko uwierzyć, że tak wygląda królowa poskiego driftu! mega kobieca i seksowna.

Bozena569

i wreszcie nie trzeba kaskaderów :D piękna kobieta z fascynującą pasją

pikpik9

Jako jedyna smaa grała sceny pościgów, choc plakatem to zrobili jej krzywdę, fajnie to skomentowła na sowim Instagramie - wstylu, tak szybka akcja, ze pieprzyk mi zwiało - szacun za dystans i humor

ocenił(a) film na 10
bemocias

Ale to jest fakt, że ona na plakacie wygląda jakoś inaczej a inaczej w filmie. Tak czy inaczej sam film podobał mi się

Bozena569

Niestety nie ma Karoliny dużo w filmie, ale bardzo ważną rle odgrywała - jako kaskaderka ;)

ocenił(a) film na 10
Bozena569

Szkoda, że Karolina nie miałam większego udziału w tym filmie, myślę, że wtedy byłoby ciekawiej. Film nie był zły, było naprawdę dużo dobrych wątków, realizacja na dobrym poziomie, ale w scenariuszu były niedociągnięcia. Wątek miłosny taki trochę sztywny bez wyrazu, chyba coś mniędzy aktorami nie zagrało. Kasia Figura, Czarek Pazura, super, ale jaką rolę mieli w tym filmie? Szybkie samochody, wyścigi super.

ocenił(a) film na 10
mariusz88_fw

Świetna obsada, świetny film.

ocenił(a) film na 10
mariusz88_fw

Wiesz co, może tak mogło być że nie zagrało.. i tyle ;) Bywa i tak. Kasia zagrała mały epizod -widać, ze swje latka już ma, Pazura świetnie się trzyma. Szkoda, że nie było pokazane więcej bo dobrze znamy tych wszytskich aktorów i na prawdę wiadomo na co ich stać. A film spoko. ogląda sie go z zaciekawieniem. A jeżeli ja już coś oglądam z zaciekawieniem tzn ze jest dobrze. Bo były juz filmy na których usypiałam :P

ocenił(a) film na 10
Bozena569

Jak dla mnie w filmie jest wszystko co lubią mężczyźni. Świetna akcja, piękne kobiety i samochody.

ocenił(a) film na 10
michal225

Zgadzam się. Film dobry, sama akcja wciągająca. Warto.

ocenił(a) film na 10
Bozena569

Fakt, ona zwróciła moją szczególną uwagę. Aż nie mogłem się oderwać. A sam film przedni, kozacki mówiąc kolokwialnie. Moim zdaniem warto zdecydowanie obejrzeć!

ocenił(a) film na 10
Raku_Rak

Film ok.

ocenił(a) film na 10
Iwan67

Moge pochwalić, bo jest co. Film ok

ocenił(a) film na 10
andrzejlipski

Dla mnie film jest w porządku. Widziałam go kilka miesięcy temu i dzisiaj w dość wietrzny wieczór znowu obejrzałam dla rozluźnienia, podczas choroby; ;)

ocenił(a) film na 10
Mimi77_filmaniak

ktos tutaj podziwia Karolinę... ee tam, ja tam podziwiam Tomka i Mikołaja :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones