PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5037}
6,5 7 099
ocen
6,5 10 1 7099
5,0 3
oceny krytyków
Diabolique
powrót do forum filmu Diabolique

Chciałbym zacząć rozważania od tego, że oglądałem niegdyś inną wersję tego filmu, jednakże ta zrobiła na mnie lepsze wrażenie. To chyba z racji doborowej obsady jaką możemy tu zobaczyć. I nie byłbym sobą gdybym nie nadmienił o kapitalnym klimacie amerykańskiego thrillera lat 90, który czuć z tej produkcji. Dobrze zaplanowana mroczna intryga, która potrafi oglądającego zaskoczyć, zainteresować, trzymać w napięciu, pobudzić emocje.

poland7

Intryga ale raczej przez małe i ;) Film z dobrą obsadą, nawet niezłym pomysłem ale się nie obronił, zbiegi przypadków tutaj zatoczyły większy krąg niż Tupolew w Smoleńsku, a szkoda, bo film można by rozbujać i to grubo. Sharon zajebista nauczycielka o której moje pokolenie powiedziałoby MILF ;) i to tyle z tego filmu!

ocenił(a) film na 10
poland7

kiedyś zacząłem oglądać ale jakoś mnie nie wciągnął, pewnie dla tego, że nie byłem skupiony bo moja dziewczyna mnie rozpraszała:) ale jak ponownie, na spokojnie załączyłem film i się skupiłem to wciągnął jak diabli, zrobił na mnie mega wrażenie i od tego filmu zacząłem oglądać thrillery

ocenił(a) film na 7
poland7

Właśnie się dowiedziałem że to remake jest filmu z 1955 roku!

poland7

A jaki tytuł miała ta inna wersja ?

ocenił(a) film na 8
Radogoszcz1910

http://www.filmweb.pl/film/Dom+tajemnic-1993-122719

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 8
poland7

W pełni popieram. Naprawdę dobry, intrygujący, wciągający.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones