PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536331}
5,1 152
oceny
5,1 10 1 152
Diagnosis: Death
powrót do forum filmu Diagnosis: Death

Byłem dzisiaj na tym w kinie na festiwalu horrorów i niestety ten film mnie zawiódł. Daje punkt za pomysł i punkt za muzyke, reszta do bani

michalzawiski

Zgadzam sie.. do bani...
Niby horror-komedia, jak dla mnie to nic strasznego nie bylo w tym filmie, komedia? - nawet smiac mi sie nie chcialo, ale jak wszyscy to wszyscy ;]
Na krótkometrażowych nie byłam.
A Piła przebiła po prostu WSZYSTKO. Mistrzostwo!! Najlpeszy horror nad horrorami. Bez kitu xD

El3ktra

powiem ci, że niektóre krótkometrażówki były dobre, np wirtualne randki, co do piły zgadzam się.

użytkownik usunięty
michalzawiski

Ja również się dołączam i zgadzam...

Diagnosis - cieniutko :/
Piła - po raz kolejny pokazali... ;)

ale to było bardzo do przewidzenia - nie puszczą Wam 3 hitów tego samego dnia i to jeden po drugim. :/

Pozdro.

Piła jak zawsze żenująca. 6 raz to samo, zero strachu, twórcy na siłę chcą zrobić porządny, ambitny film psychologiczny, ale co w tym "czymś" ambitnego? Każdy człowiek musi boleśnie nauczyć się czegoś na swoich błędach. Ale odkrywcze... Co do Diagnosis, po twórcach spodziewałem się czegoś lepszego, ale nie było źle. Ogólnie z całego festiwalu to Piła VI i Open Graves to były najgorsze. Nie wiem, który głupszy...

tom_evans

Każda cześć Piły ma swój klimat i jest dobra ale tylko dla miłośnikó tego typu filmow wieć nie psioczcie na ten film bo jak sie mawia sa gusta i guściki

tom_evans

wiem że to nie o pile tu powinniśmy pisać ale cześć Piły ma swój klimat i jest dobra tylko dla miłośników tego typu filmow wiec nie psioczcie na ten film bo jak sie mawia sa gusta i guściki

tom_evans

Mało który sequel w szóstej, w piątej, czy nawet już w IV części jest w
stanie czymś zaskoczyć, z definicji jest zatem skazany na niepowodzenie. No
chyba, że reżyser wybitny, historia nowatorska a aktorzy z górnej półki.
W Piłach spodobała mi się historia. Jak pokazać, że w całej tej rzezi też o
coś chodzi?
Nie nazywałbym Piły żenadą, ale przyznaję, że autorzy mogliby sobie ją już
odpuścić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones