PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=675400}
4,4 121
ocen
4,4 10 1 121

Diamond on Vinyl
powrót do forum filmu Diamond on Vinyl

Życia się nie da wyreżyserować , dokładnie zaplanować i nauczyć. Rzeczywistość często nie pokrywa się z wyobrażeniem o niej. Świadomości tej brakuje bohaterowi filmu. To opowieść o poszukiwaniu siebie , o wzajemnych oczekiwaniach i nadziejach.
Mnie to przekonało, choć pewnie wielu się nie spodoba.

ocenił(a) film na 7
Pitti_2

mi się przede wszystkim z Rozmową (The Conversation) ten film skojarzył, nawet więcej niż skojarzył - widać silną inspirację filmem Coppoli. oczywiście to nie poziom arcydzieła ale wciąż ambitne, ciekawe i całkiem udane przedsięwzięcie. wydaje mi się że bohaterowi nie tyle chodził o planowanie życia co większą kontrolę nad tym jak jest postrzegany i odbierany przez innych. tak jakby wierzył w to że jest jakaś jedna, idealna, prawdziwa wersja jego samego i tę wersję chce zaprezentować sobie i innym. spotkanie z podobnym do niego świrem życiowym, tylko zakręconym w innym kierunku, trochę luzuje fundamentalizm poznawczy bohatera i pozwala mu porozumieć się z jego dziewczyną. Obiecujący występ Sonii Kinski (wnuczki Kinskiego i córki Nastassji)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones