PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=370960}
5,4 5 936
ocen
5,4 10 1 5936
6,0 3
oceny krytyków
Diary of the Dead: Kroniki żywych trupów
powrót do forum filmu Diary of the Dead: Kroniki żywych trupów

Hmm... Pomysł na film pseudo apokaliptycznego końca świata w wykonaniu "żywych trupów" jest, dla mnie ciekawy i interesujący. Dodatkowego smaczku dodaje idea przedstawienia produkcji w stylu Blair Witch Project.
Niestety, poważne niedociągnięcia w scenariuszu powodują, że z filmu, który mógłby być "fajny" i przebojowy wyszła dość mierna produkcja.
Reasumując, warto obejrzeć tylko w przypadku rozkoszowania się wizją końca świata przy użyciu zombie lub na wypadek nudy ;)

Pozdrawiam,
D.

ocenił(a) film na 4
d4v

Pomysł dobry ale wykonanie słabe.Fabuła jak i obraz zwyczajnie nie wciągają ale czuć potencjał,jednak jak dla mnie to wydaje mi się że Romero chciał już po raz kolejny ukazać ironiczne spojrzenie na współczesną Amerykę tylko że tutaj aż z przesytem przez co zombiaki są tylko zbędnym tłem i dlatego patrząc się pod kątem serii to jest to film nie ciekawy ale gdyby został zrobiony odrębnie bez zombi kto wie czy nie spodobało by się nam to bardziej.Ja przyznam że po ujrzeniu końcówki zaniżyłem ocenę do 4/10 bo zwyczajnie czym dalej tym było gorzej. Polecam zobaczyć ten film jednak jak pisałem powinien to być film z innym tytułem gdyż tematyka tam poruszana była jednym z plusów tegoż filmu.Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones