PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108800}

Dig!

7,8 280
ocen
7,8 10 1 280
Dig
powrót do forum filmu Dig!

...warty trudu zdobycia.
Udało mi się ta sztuka, film jednak jest w dosyć słabej rozdzielczości i bez tłumaczenia. Wiem ,że za granicą jest do kupienia w narmalnych sklepach z DVD, niestety nie w kwitnącej kulturą Polsce.

Wiem ,że film wyświetlany był podczas 45 Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Próbowałam skontaktować się z organizatorami w sprawie tłumaczenia, dystrybucji, ale nie raczono nawet odpisać (jak to robią kulturalni ludzie) !!!

Wszelkie inne próby w wielu innych miejscach skończyły się niepowodzeniem (tu także może powiedzieć o tym Frujcot).

Dla osób zainteresowanych, znających język angielski pozostaje tylko ... ściągnięcie DVD z np. Wielkiej Brytanii lub Francji lub z internetu za pomocą programów P2P.

Film to wspaniały dokument - pokazuje prawa rządzące rynkiem myzycznym, pułapki jakie czekają na młodych muzyków, etapy drapania się na szczyt kariery, blaski i cienie życia muzyków, ale przede wszystkim wielką pasję i miłość do muzyki.

ocenił(a) film na 8
szalony_iwann

warto czyhać na TVP kultura, tylko, że leci zazwyczaj późno w nocy... :)

flick

dzisiaj był o 18, więc można zobaczyć o normalnej porze ;)

użytkownik usunięty
whisky_bottle

Obejrzałem i z miejsca stałem się fanem zespołu i jego muzyki! :D

szalony_iwann

jest na YT

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones