PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=471397}

Dilim

1,0 1
ocena
1,0 10 1 1

Dilim
powrót do forum filmu Dilim

Ło rany, wysiedzieć te 70 minut przed tym tworem - to dopiero było wyzwanie. Film o mścicielu, który jest duchem, zombie, czy ch*j wie kim i zabija gangsterów i handlarzy narkotyków, bo coś tam coś tam... bla bla bla. nie pamiętam, nawet dlaczego, to nie ma znaczenia. Budżet filmu był dość niski, ale na pewno dało się za niego nakręcić o niebo lepszy film. Korzystano tu chyba z jakiejś cyfrowej kamery, nakładając z jakiegoś bliżej nie znanego mi powodu na obraz jakiś koszmarny efekt, przez co film sprawia wrażenie, jakby chciał być kolorowy, ale coś by mu nie wychodziło. Meczy to oczy niemiłosiernie, a klimatu nie dodaje za grosz. Fabuła jest do bólu nijaka, dialogi raczej marne, obsadę ciężko mi oceniać. Efekty... o k*rwa. Tutaj to dopiero mi szczęka opadła. wyobraźcie sobie animację z jakiejś gry komputerowej z końca lat 90 tych, no może początku XXI wieku. I wklejcie tak animowanego bohatera skaczącego z budynku. I udawajcie, że nie widzicie, że to nie jest aktor.
Wystarczy.

użytkownik usunięty
kangur_msc_CM

nie mam nic do dodania wszystko zostalo idealnie zrecenzowane

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones