PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583538}

Dinokrokodyl kontra supergator

Dinocroc vs. Supergator
2,4 899
ocen
2,4 10 1 899
Dinokrokodyl kontra supergator
powrót do forum filmu Dinokrokodyl kontra supergator

Razem z przyjaciółmi szukamy najgorszego filmu w dziejach i jak na razie "Dinocroc vs Supergator" jest na zasztytnym pierwszym miejscu.
Scenariusz tragedia. Reżyseria chyba jest, ale mogłem przeoczyć. Aktorzy wyciosani z drewna.
1/10

Mimo wszystko polecam do obejrzenia. Warto, bo po nich zaczyna się bardziej doceniać pracę innych (lepszych) aktorów, producentów i scenarzystów którzy potrafią zrobić chociaż średnie filmy.
Zachęcam również do "Mega Shark vs. Giant Octopus" i serii "Drapieżca" ;-)

P.S.
Jeżeli koś zna inne perełki tego typu proszę o tytuły.

horned_rat

Polecam Mordercze mrówki, Alien vs. Hunter i Boa kontra pyton, no i może jeszcze Dom śmierci.

ocenił(a) film na 1
Quellehir

Dom Śmierci to jest Uwe Boll, a on jest klasą samą dla siebie jednak nie oceniał bym go tak nisko (dałem 3). Ma tam dwóch dobrych aktorów (Jürgen Prochnow i Clint Howard) z których szczególnie ten drugi daje radę, no ale reszta to klasyka Uwe :)

Quellehir

U mnie zaszczytne miejsce zajmuje wspomniany Alien vs. Hunter.

Quellehir

Szczerze polecam: Komodo vs Cobra oraz Mega Shark vs Giant Octopus z Lorenzo Lamasem w roli głównej (SPOILER: rekin wsuwa jambo-jeta a ośmiornica strąca mackami myśliwce). Zobaczcie i oceńcie sami.

horned_rat

Od siebie dodam "Cyckonautki" i "Raspberry Reich"

horned_rat

Bawimy się z kumpel w to samo. Samookaleczanie filmem :P
Póki co liderem jest jeszcze ciepła Mega Piranha od liderów w tym biznesie - Asylum.
Ten tytuł przyciąga oczy i z pewnością obejrzę.

ocenił(a) film na 1
Rinth

Ja też obstawię "Mega Piranha".

horned_rat

"Target" ze Stephenem Baldwinem zajmuje u mnie pierwsze miejsce.... ale obejrze powyższy :)

horned_rat

ten pewnie też jest niekiepawy: Sharktopus, aż boję się obejrzeć

Invictus88

SHARKTOPUS zbiera całkiem niezłe recenzje, co dla mnie jest sporą niespodzianką. pewnie dlatego, że film wyprodukował Roger Corman.
Najgorsze filmy? Ech... MORDERCZE MRÓWKI, HOBGOBLINS, GROBOWIEC, WĘŻE W POCIĄGU, ZEMSTA NIEDŹWIEDZICY, ZA ŚCIANĄ, WIEDŹMY Z KARAIBÓW itd. Nie ma wśród nich MEGA PIRANII, bo jest o niebo lepsza od tych wymienionych. Nie żartuję :)

ocenił(a) film na 2
Invictus88

Sharktopus jest genialne, sam pomysł z rekinem łażącym po plaży i wsuwającym kogo popadnie- mistrzostwo! Za samero rekina należą się co najmniej 2 gwiazdki

ocenił(a) film na 3
horned_rat

Ja jeszcze oglądałem kiedyś "Mamut" oraz Wojna światów 2 i Titanic 2 :)

lukas730

Wojna Światów 2? o_O

horned_rat

Po obejrzeniu bardzo wielu takich produkcji zdecydowanie mogę polecić Mega Piranha. Ten film jest bezdyskusyjnym liderem w moim rankingu i nie sądzę, żeby w najbliższym czasie mogło cokolwiek go przebić.

horned_rat

"Zemsta embriona"

matimat17

Merlin i wojna smoków - totalne dno

matimat17

Muhahahaha, wygrałeś temat. Dawno nie uśmiałem się tak z samego tytułu.

horned_rat

"Zmierzch " cała saga...

BurzumGore

Plan 9 from Outer Space

bonarx

nie zapominajecie o Azteckim Tyranozaurze:D

ocenił(a) film na 2
horned_rat

Odrodzone zło bije go na głowe

horned_rat

Mówcie co chcecie, ale to "Yyyrek - Kosmiczna Nominacja" ma najniższą punktację na filmwebie :)

Sony_West

A nymphoid barbarian in dinosaur hell, Troll 2 i inne :}

horned_rat

Polecam "Speed demon" tak zły, że ledwo przetrwałem.

ocenił(a) film na 1
horned_rat

Chciałbym się bardzo pokalać. Jednak firma Asylum coraz to nowymi filmami przechodzi moje największe oczekiwania.
Nie żebym miał podnieść ocenę Dinocrocowi, ale doszły do niego ex aequo inne dzieła tej wytwórni:
-Alien vs. Hunter
-Monster (nuuuuuuda)
-Mega Shark vs Crocosaurus
-Mega Python vs. Gatoroid Tegoroczna perełka z niezapomnianymi scenami ugryzienia sterowca i połknięcia pociągu.

Jeszcze tylko zostaje mi do nadrobienia Mega Piranha, ale z opisów przyjaciół wiem, że na pewno też tu trafi :)

ocenił(a) film na 1
horned_rat

chyba ciężko będzie znaleźć gorszy film. dla takich filmow powina być skala ocen zawierająca liczby ujemne. dla mnie -3/10

horned_rat

co do cholery carradine robił w tym filmie?? zmusili go czy co?

aniol12

Mam prawdziwa perelke. ''Manos': The Hands of Fate' Jest troche stary ale idealnie pasuje do tego zestawienia :D

ocenił(a) film na 1
horned_rat

Można jeszcze dodać Tureckie Gwiezdne Wojny (choć średnia nawet niezła 3,9).

bozo777

http://www.filmweb.pl/film/G.O.R.A.-2004-162807 chyba myślimy o czymś innym.

horned_rat

Polecam "Shark Attack 3: Megalodon" tego nic nie przebije:D

horned_rat

http://www.filmweb.pl/film/Zlodowacenie-2011-603991
Ja polecam to. Ubaw po pachy.

użytkownik usunięty
horned_rat

oglądaj co dzień TV Puls.

ocenił(a) film na 3
horned_rat

Dorzuciłbym do tego "Cyclops" , "Behemoth" i "Moby Dick" z 2010tego, a także wymienione już "Zlodowacenie" (org. 2012: Ice Age), to tak z ostatnio oglądanych, a do tego jeszcze "Megalodon - Bestia z otchłani", aż dziw, że nikt dotąd nie wymienił tak wybitnego w tej kategorii tytułu.
Tego typu filmy wbrew przypisywanemu im gatunkowi, to świetne komedie relaksacyjne.

ocenił(a) film na 3
DESTRUCTICUS

Pominąłem jeszcze takie wybitne gniotodzieło jak "Piekielne psy" (Hellhounds), oraz cacko, którego co prawda jeszcze nie było mi dane podziwiać, ale sam tytuł "rozwala", a mianowicie "Zabójcze ryjówki" (The Killer Shrews) z 1959r. - to musi być hicior!

ocenił(a) film na 8
DESTRUCTICUS

Ryjówki oglądałem głupota nie których scen jest niesamowita, ale film dobrze się ogląda ze znajomymi gdzie człowiek może się pośmiać.

użytkownik usunięty
horned_rat

Nikt nie podał filmu GENIALNEGO
http://www.filmweb.pl/film/Krwio%C5%BCercze+paj%C4%85ki-2011-567250

ocenił(a) film na 3
horned_rat

To ja dorzucę jeszcze "Atak pomidorów zabójców". Najgorszy film jaki widziałem.

kaiser101

Taki zły film i bez Joanny Pacuły. Niemożliwe chyba

horned_rat

Rzuć okiem na tą listę http://www.shortlist.com/entertainment/films/50-craziest-b-movies#

horned_rat

Ja polecam "The Terminators" studia Asylum. Trwałe uszkodzenia mózgu gwarantowane, jeśli zechcesz zaryzykować i obejrzeć na trzeźwo ;)

horned_rat

Wszystko z Asylum jest warte 0/10. Ich motto brzmi: "gorzej byc nie moze".

horned_rat

'Atak kosmicznych megakaraczanow' proponuje obejrzec:)

ocenił(a) film na 1
Ponder_Stibbons

Dzięki. Nie znam. Trzeba nadrobić :)

Ponder_Stibbons

Jak przeczytałem ten tytuł myślałem że to jakiś żart...niestety.

Szykuje mi sie niezły maraton:)

ocenił(a) film na 2
horned_rat

"Kosmiczna gorączka", "Podwodna bestia" (swego czasu "Rekin cycojad") i "Dwugłowy rekin atakuje"- efekt lobotomii gwarantowany :D

ocenił(a) film na 1
Mitsuchi26

Dwugłowego widziałem. Dobre odmóżdżające kino :D

horned_rat

Jest jeszcze taka padaka :) Tara JUNgle GIrl chyba tak, tragedia do kwadratu ale sceny walki - Oscar gwarantowany powinien być

ocenił(a) film na 2
horned_rat

Z całego serca polecam "Birdemick: Shock and terror", to przebiło wszystko, a widziałam już sporo filmów klasy Z. Przy tej perle taki standardowy projekt Asylum to film oskarowy. No i do tego "Kosmiczna gorączka", scena na plaży i animacja komputerowa- arcydzieło.

Mitsuchi26

Obejrzałem trailery , robią robotę ( Zgrzewka na film potrzebna ) - A Birdemick ma efekty rodem z Atari XL

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones