PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99503}

Dirty Dancing 2

Dirty Dancing: Havana Nights
6,6 86 051
ocen
6,6 10 1 86051
5,6 5
ocen krytyków
Dirty Dancing 2
powrót do forum filmu Dirty Dancing 2

Film chcę obejrzeć z moją młodszą kuzynką (ma 11 lat). Czy są tam jakieś "sceny" nie dla dzieci?

ocenił(a) film na 7
parfuum

Moim zdaniem możesz obejrzeć, "scen" jako takich nie ma, co najwyżej pocałunki.

parfuum

(UWAGA, MOŻLIWY SPOJLER) Co prawda para ląduje „w łóżku”, ale pokazane jest tylko jak się całują, rozbierają i dotykają, jednak nie ma w filmie niczego zbereźnego. No, chyba że dla jedenastolatki nieodpowiednim widokiem jest nagi tors mężczyzny czy kobieta w dwuczęściowym stroju kąpielowym, ale to już kwestia gustu. Film nie jest „zboczony”, jest raczej pełen – jakby to nazwać – zmysłowej intymności, ale pokazanej z dystansem. Nie ma żadnych morderstw, wulgarnych słów itd. Moim zdaniem można obejrzeć z jedenastolatką.

parfuum

ja mam 12 lat i oglądał to mój 7 letni brat. Nie oceniałabym tego filmu jako film dla dzieci, ale nie ma tam żadnych scen niewłaściwych dla dzieci. A w ogóle bardzo polecam ten film :)

saicoSQ

Chciałbym nieśmiało dodać, że ta 11 latka z pierwszego komentarza ma już jakieś 28 lat ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones