PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11726}
7,4 285 036
ocen
7,4 10 1 285036
7,0 26
ocen krytyków
Dirty Dancing
powrót do forum filmu Dirty Dancing

Mega fantastyczny film po prostu uwielbiam, kocham aktorów którzy w nim wystąpili, Patric Swayze
strasznie seksowny, to jego rola wzbudzała według mnie najwięcej emocji, jego seksapil
nieoceniony to naprawdę był najładniejszy i najprzystojniejszy mężczyzna jakiego widziałam aż żal,
że jego życie się tak zakończyło...

ocenił(a) film na 7
Majeczka10

Podpisuję się.
Muszę przyznać, że na tamte czasy Patrick jako jeden z niewielu aktorów miał tak świetnie zbudowanie ciało, grając przy tym inne role niż w filmach akcji. Po prostu piękne ciało, piękny mężczyzna ( i mówię to jako facet) ! Pamiętam jak widziałem jego zdjęcia jak wyglądał u kresu swojego życia, to aż mnie gardło ściskało jak przypominałem sobie jak fenomenalnie miał zbudowane ciało w młodości. To okrutne, ale fajnie że ludzie pamiętają go właśnie takiego przystojnego i zdrowego Patricka Swayze, który walczył i uśmiechał się do końca. Za każdym razem jak słyszę She's like the wind to łzy same cisną się do oczu. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones