PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11726}
7,4 284 880
ocen
7,4 10 1 284880
7,0 26
ocen krytyków
Dirty Dancing
powrót do forum filmu Dirty Dancing

Film z niezapomnianą ścieżką dźwiękowa, naprawdę piękne utwory a piosenka w wykonaniu P. Swayze pt. She's Like the Wind, według mnie jedna z najlepszych piosenek w historii kina

maciekd_filmweb

She's like the Wind, Dirty Dancing, Hungry eyes - trzy wspaniałe kawałki. Można ich słuchać do upadłego.

forek23

Sorry, ten drugi tytuł to oczywiście Time of my life - końcowa piosenka w filmie.

ocenił(a) film na 7
forek23

Nie rozumiem Oskara dla Time of My Life. Dla mnie zdecydowanie Hungry Eyes kładzie resztę utworów na łopatki.
Drugie miejsce to "She's Like The Wind" a trzecie "Do You Love Me", bo lubię przy tym tańczyć :D.

LeoMessi86

Sama ścieżka dźwiękowa do Time of my life jest niesamowita. Aż ciary przechodzą jak się słucha.

ocenił(a) film na 9
forek23

Trzeba obejrzeć wywiady z twórcami, gdzie to mówią, jak trudno było im wykupić prawa do piosenek. Droga przez mękę... Ale dobrze się skończyło!

maciekd_filmweb

Witam, szukam piosenki z filmu dirty dancing z 1987, piosenka rozpoczyna się w 34 minucie i kończy się 2 połowie 35 tej minuty (scena treningu do mirengue ). Szukałem tej piosenki w soundtracku na YT ale niestety jej nie ma, czy może mi ktoś pomóc ? Z góry dzięki i pozdrawiam serdecznie :)

ocenił(a) film na 9
HanekK82

Wydaje mi się, że chodzi o Hungry Eyes Erica Carmena, ale ta piosenka na bank jest w soundtracku, także nie jestem pewna. :) :)

Xmarie

Dzięki za odpowiedź Xmarie już znalazłem jakimś fartem to jest Surfaris - Wipe Out polecam świetny kawałek :) pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
HanekK82

Faktycznie, chyba jest to dosyć krótki fragment, więc nie wzięłam jej pod uwagę. :) A kawałek bardzo chwytliwy :)

ocenił(a) film na 10
HanekK82

To napewno będzie Hungry eyes od Erica Carmena :)

ocenił(a) film na 10
maciekd_filmweb

Świetna jest też piosenka "Time of my life"

ocenił(a) film na 8
maciekd_filmweb

Zgadzam się. Według mnie to najlepsza piosenka z tego soundtracku.

maciekd_filmweb

Tak. I chyba dlatego ten film odniósł tak wielki sukces. Nie ze względu na fabułę, aktorstwo, czy reżyserię, ale właśnie dzięki tym piosenkom. Faktycznie - wspaniałym. To te piosenki dały filmowi 60-70% do sukcesu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones