PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11726}
7,4 284 877
ocen
7,4 10 1 284877
7,0 26
ocen krytyków
Dirty Dancing
powrót do forum filmu Dirty Dancing

Znacie

ocenił(a) film na 10

podobne filmy? Wiecie...takie z tym swoim klimacikiem z dawnych dawnych czasów kiedy moda była jeszcze inna. Uwielbiam takie filmy- lubie się poczuć jakbym żyła w innych czasach, zobaczyc meskich mężczyzn z bufiastymi koszulami i drobne, schludne kobiety ubrane w piekne sukienki lub spodnie z wysokim stanem.
Dlatego jeśli znacie takie filmy to baaardzo proszę o tytuły :)

ocenił(a) film na 9
tynka3300

Dołączam się do pytania xd. Mogę Ci polecić Footloose, całkiem podobny klimacik i bardzo przyjemny film ;)

ocenił(a) film na 10
weronika_LOTR

Oglądałam :) Bardzo fajny , taki przyjemny.

ocenił(a) film na 9
tynka3300

Dokładnie :). Ostatnio oglądałam Wykidajło, co prawda to bardziej dramat, ale jest Patrick Swayze i wątek miłosny, polecam ;).

ocenił(a) film na 10
weronika_LOTR

O dziękuję! W wolnym czasie zabiorę się za ten film :) A oglądałaś może Ostatni taniec? Grał tam ze swoją żoną ,Lisą Niemi.

ocenił(a) film na 9
tynka3300

Nie oglądałam, dziękuję za polecenie ;)dodam do swojej listy XD

ocenił(a) film na 10
weronika_LOTR

Grease :)

ocenił(a) film na 10
tynka3300

"Kim jest ta kobieta" z Madonną :)

tynka3300

Polecam serial "Północ-Południe" z Patrickiem Swayze ;)

ocenił(a) film na 10
tynka3300

Dirty Dancing 2- akcja toczy się nawet wcześniej- lata 50. na Kubie. Fabuła podobna, super latynoskie rytmy, bardzo przyjemnie się ogląda. No i jeszcze Grease

tynka3300

Jeżeli chodzi o podobne klimaty to polecam - Gorączką sobotniej nocy

http://www.filmweb.pl/film/Gor%C4%85czka+sobotniej+nocy-1977-1312

ocenił(a) film na 8
tynka3300

Zdecydowanie Mystic Pizza

ocenił(a) film na 8
tynka3300

Flashdance

tynka3300

"Fame" z 1980 r.

tynka3300

A także "West Side Story" :)

tynka3300

Miłość w rytmie rap z 1991r.

ocenił(a) film na 10
tynka3300

"Ognie Św. Elma" Joela Schumachera z Emilio Estevezem, Robem Lowe, Juddem Nelsonem, Ally Sheedy, Demi Moore, Andie MacDowell - genialny!

"Ryzykowny interes" z Tomem Cruisem, Rebeką DeMornay i Tomem Hulcem - perła!

"Rumble Fish" Francisa Forda Coppoli z Mickey Rourkiem, Mattem Dillonem, Diane Lane, Nicolasem Cagem, Dennisem Hopperem, Sofią Coppolą

"Wyrzutki" Francisa Forda Coppoli z Patrickiem Swayze, Emilio Estevezem, Tomem Cruisem, C. Thomasem Howelle, Ralphem Maccio, Robem Lowe, Diane Lane, Mattem Dillonem

"Stań przy mnie" Roba Reinera z Riverem Phoenixem, Jerry O'Connellem, Willem Wheatonem, Richardem Dreyfussem, Corey Feldmanem, Kieferem Sutherlandem

"Stracone lata" Sidneya Lumeta z Riverem Phoenixem, Martha Plimpton, Christine Lahti

"Co dalej?" Petera Yatesa z Dennisem Quiadem, Danielem Sternem i Jackiem Earlem Haleyem - arcydzieło!

tynka3300

Cry baby oczywiście!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones