PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469476}

Diuna

Dune
7,7 153 973
oceny
7,7 10 1 153973
7,3 52
oceny krytyków
Diuna
powrót do forum filmu Diuna

E, nic specjalnego

ocenił(a) film na 4

Mocno przelansowany film. Można obejrzeć, muzyka OK, CGI na poziomie, starsi aktorzy zagrali jak zwykle na poziomie, tylko ogólnie po prostu średnio się to ogląda, bo jakoś mnie ta fabuła ani nie powaliła ani za bardzo nie wciągnęła, o wywołaniu jakichś większych emocji nie wspominając

Wiraaj

Niestety muszę się zgodzić. Lubię filmy SF, ale ten mnie mocno rozczarował pomimo świetnej w 90procentach obsady

ocenił(a) film na 3
Wiraaj

Jak dla mnie oprócz dobrych efektów nic tam ciekawego nie było no może obsada dobra ale nie na ten film nie rozumiem zachwytu mediów tym filmem

ocenił(a) film na 4
marcin1994as

Oczywiście! Dzięki za głos rozsądku, bo większość zaczadzona recenzjami "ekspertów" tępo powiela zachwyt i entuzjazm nad tą produkcją

Wiraaj

a moze to Ty tepo starasz sie odroznic od tej reszty?

ocenił(a) film na 3
Wiraaj

Bardzo słaby film, bez baśniowego klimatu Diuny z 1984roku.  Jest miałki, nie wciagający, nei zaskakujący ani pod względem wizualnym ani dźwiękowym.  Z kiepską obsadą aktorską i słabą grą. Największe nieporozumienie to jest beztalencie Timothée Chalamet którego wciskają wszędzie gdzie się da. Jest beznamiętny, sztuczny, niewiarygodny. Totalny amator.
Zauważyłem, że z internetu rugowana jest Diuna z 84 r. Ciekawe czy  robią taką krzywą akcję dla promocji tego gniota czy stara Diuna jest już niepoprawna politycznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones