PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620541}

Django

Django Unchained
8,3 498 879
ocen
8,3 10 1 498879
8,0 52
oceny krytyków
Django
powrót do forum filmu Django

Wahałem się w ocenie między db+ a bdb. Film ten ogląda się z dużym zainteresowaniem, akcja przez cały czas na tym samym dobrym poziomie. Film jest utrzymany w fajnym stylu (charakterystycznym dla Tarantino). Na uwagę zasługuje świetna gra słów, dialogi oraz doskonałe aktorstwo. Mistrzowsko zagrał Christoph Waltz oraz Samuel L. Jackson. Od wystawienia oceny bardzo dobrej powstrzymało mnie odczucie, że wspomnianej gry słów (nawiasem mówiąc świetnej) momentami było nieco za dużo. Również w scenach walk za dużo było tryskającej krwi po każdym trafieniu kulą (w realu z pewnością każda rana tak nie krwawi). Reasumując polecam - warto obejrzeć bo jest to światowy poziom.

ocenił(a) film na 10
Ronin25

Właśnie dzięki tym znakomitym dialogom film był tak znakomity. Nie było tego za dużo-tak w sam raz. Po za tym mielismy mnóstwo fajnych,zaskakujących scen jak np ta kiedy Shultz oswobodził Django. Była fajna wymiana zdań,która doprowadziła do mega zaskakującego zwrotu akcji. To oznacza,że te słowne potyczki nie były puste,prawie za każdym razem kończyły się na jakieś strzelance czy ciekawemu roztrzygnięciu

ocenił(a) film na 7
Gladiator1000

Zapomniałem wspomnieć, że świetnie zagrał Don Johnson - scena rozmowy kiedy główni bohaterowie zajechali na jego plantację.

ocenił(a) film na 10
Ronin25

A Di Caprio to co ? :)

ocenił(a) film na 5
Ronin25

zgadzam sie, 4+
4+/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones