PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620541}

Django

Django Unchained
8,3 498 667
ocen
8,3 10 1 498667
8,0 51
ocen krytyków
Django
powrót do forum filmu Django

Tak bym dał 7, a daję tylko 6. Z intrygującego końcówka zrobiła film irytująco-nużący. Tarantino przedłuża i przedłuża, aż w końcu nie wie kiedy skończyć i w efekcie przynudza. Ponadto podobne motywy i akcje widzieliśmy już w "inglorious basterds". Czyli klasyczne zjadanie własnego ogona.

LaughingCavalier

Zapomniales dodac "Moim zdaniem", poniewaz mozna zauwazyc jakbys byl pewien, ze on zrobil cos zle, a skoro ten film zostal tak bardzo dobrze przyjety, i uwazany za jedną z lepszych produkcji Tarantino, to twoje pewne podwazanie jest dosc... smieszne :)

ocenił(a) film na 3
snajpi96

Idąc twoim tokiem rozumowania: much jest więcej niż ludzi, to kupa musi być lepsza od kawioru.

Zobacz w jakich kręgach obraca się Tarantino, oraz jak stoczyła się gala Oscarowa - reszty się domyś zanim napiszesz o "owacjach na stojąco"
Django to film prostacki - dla prostaków. Monthy Python był inteligentny - tyle porównania.
Nastały czasy motłochu - czy mamy się z tym zgodzić? Bo much jest więcej.

Dla mnie ten film to dno - nie boję się pisać, że "król jest nagi" Tym bardziej iz ten król "boi się" gejów i żydów - Monthy Python potrafił z nich (i nie tylko) żartować.

Tarantino się skończył - miał kilka fajnych filmów ale to co kręci ostatnio to kupa w czystej postaci.

ocenił(a) film na 9
LaughingCavalier

Dokładnie!!!! Tempo było dobre, aż nagle zdechło i zrobiło się rzeczywiście nużąco, a Waltz był taki sam jak w Bękartach

LaughingCavalier

Dla mnie tak wspaniały i dobry film może trwać nawet 9 godzin, ty sam jesteś basterds.

ocenił(a) film na 9
Mothyff

Trzeba sie od razu obrażać? Nie można na luzie? To tylko film!

nataszowa

z Tobą zawsze:) :*

ocenił(a) film na 9
Mothyff

...

ocenił(a) film na 9
LaughingCavalier

Fakt, Tarantino robi tak na prawdę film z kilku długich scen ( oczywiście mega przerysowane i surrealistyczne ), jak chociażby w Bękartach gdzie Hans Landa je se to ciastko ( każdy wie <3 ) i je i mówi, taki ma styl, No ale w Bękartach film faktycznie robił już wrażenie że się finalizował, a końcówka jest beznadziejna, ucieczka Django słaba, Tarantino trochę żałosny, na siłę się "wkleił" do filmu, jak dla mnie tutaj była porażka, chociaż bardzo lubię ten film, koniec rozczarowanie, szczególnie ta radość laski Django jak on rozwala wszystko w powietrze, no kurcze jednak to trochę zepsuł,

No i tu pytanko, nie uważacie, że Django troche olał śmierć Schultza ? Zostawił go w tej stajni i se odszedł po prostu ? Tyle mu zawdzięczając ?

ocenił(a) film na 9
Apolllonia

Znaczy w Django nie w Bękartach , pomyłeczka <3

ocenił(a) film na 8
Apolllonia

Tym właśnie odznaczają się filmy Tarantino, absurdalność, czasem jest poważnie później komedia i takie zamieszane nie wiadomo czego się spodziewać, czasem wychodzi na dobre czasem gorzej. Generalnie do momentu "transakcji" był rewelacyjny a później popsuł jak filmie "OD ŚWITU DO ZMIERZCHU"

ocenił(a) film na 9
muhammad_2

Dokładnie. Do tej transakcji, jak to nazwałeś, wszystko się trzymało kupy i jakby film się dzielił na 2 częsci - do strzelaniny w salnie i reszta - jakieś urywki scen - jak dla mnie wszystko na szczęście ratuje ekstrawagancka zemsta Django - ale trochę zabrakło pomysłu na tą końcówkę, jakby została wymyślona tylko po to żeby mógł sobie Tarantino zagrać - trochę żałośnie się wkradł w ekran bo scena była jak dla mnie słaba.

ocenił(a) film na 8
Apolllonia

Dokładnie tak, w jego filmach można się spodziewać wszystkiego aczkolwiek dostarcza ogromną dawkę nudy z przebłyskami kultowych scen to w Django trzymał wysoki poziom, zaskoczył mnie pozytywnie. Od transakcji zwykły burdel który przedłużał się w nieskończoność do którego przyzwyczaił już Tarantino. Najzabawniejsze że ludzie wmawiają sobie wysoki iloraz inteligencji z powodu fascynacji sztuką ów reżysera :)

ocenił(a) film na 7
LaughingCavalier

Film ciągnie się jak makaron.

ocenił(a) film na 9
duraq

No mogli go troche uciąć

ocenił(a) film na 3
nataszowa

Najlepiej do rozmiaru teledysku ;-p

ocenił(a) film na 9
Mariusz_760301

Widziałam dwugodzinne teledyski...

ocenił(a) film na 3
nataszowa

Ja widziałem 24 godzinny - ale nie o to chodziło w mojej wypowiedzi.

ocenił(a) film na 9
Mariusz_760301

Wiem, żartowałam tylko. Po prostu akcje na farmie Leonarda mnie konkretnie wynudziły, nie mówiąc o zupełnie nielogicznej scenie, kiedy Waltz strzela do Di Caprio

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones