PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620541}

Django

Django Unchained
8,3 498 667
ocen
8,3 10 1 498667
8,0 51
ocen krytyków
Django
powrót do forum filmu Django

Dlaczego patrząc już na prawie każdy film, mam oglądać k*tasy? Dlaczego tej sceny nie można pokazać bez szczegółów, jakoś warg sromowych w filmach nie pokazują. Więc pytam się gdzie ta dominacja męska nad kobietami oraz równość płci bedąca hasłem o które walczy lewica? Najwyraźnie to tylko słowa i pusta ideologia mająca na celu zrobić dobrze feministkom. One poczują się dobrze, na początku głoszą wszędzie, że mężczyźni upokarzają kobiety i ta opinia ma obowiązywać nastepnie dzięki takim filmom wprowadzają faktyczną dyskryminację płci uznając to za coś oczywistego. Ktoś napisze, że jak się niepodoba to nie patrz, ale lewica wszystko cenzuruje co jej nie odpowiada. Mam dość tej obłudy, można pokazywać przemoc ale warg sromowych aktorki nie bo to zakazane miejsce. Czy ktoś pomyślał że lesbijki też patrzą? Wystarczy zwyczajnie bez przemocy pokazać a nie tak jak to robi lewactwo okrutnie i dosadnie. Nastaną takie czasy gdyby na takich forach feministki będą doswiadczały tego co teraz wyrządzają ludzkości na przykład w takim filmie, i nie chodzi o rasizm tylko o ukazywanie genitaliów męskich. chciałbym zobaczyć miny feministek jak czekają do końca filmu a tu nie ma ch*ja a wargi sromowe były pokazane. Swoją drogą czemu aktor zgodził się na takie coś, czy ma już tak wyprany mózg przez szowinistyczne lewicowe idee czy go zaszantażowano?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones