PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620541}

Django

Django Unchained
8,3 498 407
ocen
8,3 10 1 498407
8,0 51
ocen krytyków
Django
powrót do forum filmu Django

i super mu to wyszło wogóle cała trójką do nie podje.. była :D ale samuel tez dawał czadu :D taka menda istna no i ten epizod dona jonsa z maskami rozwala czaszke:) chcialbym wiece widzieć dicaprio w ról psycholi bo super mu to idzie

ocenił(a) film na 10
paul_van_dyk_87

Zawsze oglądam Django od połowy jak leci w tv scena zbliżenia na twarz Candiego w której poznajemy go pierwszy raz jest nie do pobicia.
https://www.youtube.com/watch?v=dBFekztBBM0

ocenił(a) film na 9
Pan_Dr

taaaaaaaaaaak <3 :D

ocenił(a) film na 9
Pan_Dr

Zgadzam się. Świetne ujęcie

ocenił(a) film na 10
Pan_Dr

Taak... Czekasz pół filmu na DiCaprio i nagle pojawia się W TAKI SPOSÓB :D.

ocenił(a) film na 7
Pan_Dr

To się nazywa wejście :D

ocenił(a) film na 10
paul_van_dyk_87

Czy Calvin Candie był psycholem?Nie sądzę.On poprostu tak został wychowany,"otoczony przez czarne twarze",rodzina zaszczepiła w nim nienawiść do murzynów.Ciekawi mnie jego stosunek do Django,niejednokrotnie bronił go, chwalił i podziwiał a ja nie mogę rozgryść dlaczego bo był tym 1:10000?Co prawda w kilku scenach jego zachowanie było osobliwe,podchodzące pod zaburzenia psychiczne,ale dla mnie Calvin Candie to rozpieszczony megaloman,który uważa że wszystko mu wolno.Zgadzam się z przedmówcą DiCaprio świetnie gra takie role co udowodnił także w Wyspie Tajemnic i Co gryzie Gilberta Grape'a

ocenił(a) film na 8
Pan_Dr

Jak dla mnie to po prostu traktował czarnych jak zabawki, a Django wydawał mu się wyjątkowy, bo był jak biały. Aż się dowiedział, że przyjechał po kobietę i cały czas udawał.

ocenił(a) film na 8
Pan_Dr

"Calvin Candie to rozpieszczony megaloman,który uważa że wszystko mu wolno" - bo jemu jest wolno zrobić dosłownie wszystko ze swoimi niewolnikami, dodając do tego że jest bardzo bogaty i został tak wychowany to nawet mu się nie dziwię.

ocenił(a) film na 8
paul_van_dyk_87

Dobrze, że DiCaprio skończył już z wizerunkiem romantyka i pokazuje, że jest naprawę świetnym aktorem.

ocenił(a) film na 8
paul_van_dyk_87

Tylko, że on grywa zwykle role niejednoznaczne, a taki czarny charakter to grał chociażby w "Człowieku w żelaznej masce" .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones