PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813629}

Dlaczego jesteśmy kreatywni?

Why Are We Creative: The Centipede's Dilemma
6,7 2 617
ocen
6,7 10 1 2617
6,5 6
ocen krytyków
Dlaczego jesteśmy kreatywni
powrót do forum filmu Dlaczego jesteśmy kreatywni?

50 rozmów zebranych zgroabnie w film, całość mnie pochłoneła. Autorowi w ciągu trzydziestu lat udało się spotkać z ludźmi, uznawanymi za wybitnie kreatywnych. Wśród jego rozmówców znajdują się przedstawiciele świata filmu (m.in. Jolie, Jarmusch, Keitel, Tarantino), artyści (Koons, Hockney, Abramović), muzycy (Björk, Bono), naukowcy (Hawkins), politycy (Mandela, Gorbaczow, Bush). Fajnie zanimowane przejścia w rozmowach.

sukineczka

Zgadzam się. Te postaci są elektryzujące i to jest wyjatkowe doświadczenie kinowe

sukineczka

Jestem pełna podziwu dla uporu i zaangażowania twórcy tego filmu, niektórych bohaterów było mi za mało, ale wiem, ze czasem nie dało się inaczej. Całość ocenia bardzo dobrze i cieszę się, że takie filmy mają rację bytu w dzisiejszych czasach :)

sukineczka

Pełen szacunek za zebranie w sumie wszystkich najważniejszych osobistości ostatnich 30 lat w jednym filmie. Ogromną radość sprawiło mi kilkukrotne pojawienie się Bowiego, uwielbiam go.

sukineczka

dla mnie niesamowite jest to że autorom nie uciekł entuzjazm przez 30 lat! Zaczęli kręcić jak jeszcze mnie na świecie nie było, omg
świat się tak bardzo zmienił, połowy tych ludzi na filmie już z nami nie ma, a teraz my mamy okazję oglądać to dzieło... Brak mi słów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones