PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38143}

Do diabła z miłością

Down with Love
6,3 23 638
ocen
6,3 10 1 23638
6,3 7
ocen krytyków
Do diabła z miłością
powrót do forum filmu Do diabła z miłością

Po prostu oglądałam i cały czas miałam uśmiech na twarzy. Film jest tak niesamowicie
pozytywny i zabawny, utrzymany w wspaniale lekkiej tonacji i atmosferze. BARDZO MI SIĘ
PODOBAŁ.

nela_rose

McGregor jest w tym filmie choler*ie przystojny :))

ewelus123

McGregor w moulin rouge jest przystojniejszy ;)

Myniucha

nie wiem , nie oglądałam :)

ocenił(a) film na 8
nela_rose

Zabawnie, a przede wszystkim inteligentnie. I w dodatku rewelacyjnie zagrane (łącznie z drugim planem - np. Pierce). Świetne są te nawiązania do komedii z Doris Day i Hudsonem - choćby teksaski akcent, którym posługuje się zamaskowany Cather przy spotkaniu z Barbarą w pralni i później - mistrzostwo w wykonaniu McGregora! (bo fizycznie to się panowie trochę rozmijają). No i warto odnotować, że wszystkie kobiety noszą tu spódnice (w ogóle obraz, kostiumy i scenografia i udźwiękowienie są na najwyższym poziomie). Uroczy relaks filmowy, choć zdaje się, że niezbyt doceniony (żadnej nagrody?). Warto go moim zdaniem obejrzeć w oryginale/napisy.

ocenił(a) film na 10
nela_rose

Po prostu uwielbiam ten film! Bez cienia wątpliwości mogę powiedzieć, że figuruje on u mnie pośród dziesiątki ulubionych tytułów. Świetny pomysł na fabułę, scenografia, aktorzy, no i coś, o czym nikt dotąd nie wspomniał (lub jeszcze do tej pory nie spotkałam takiego komentarza) - absolutnie cudowna muzyka! Idealna zarówno dla stylu lat 60-tych, jak i ogólnej, bajkowej konwencji filmu.

nela_rose

Moze i tak, ale 10-ka to przesada i zwyczajny trolling. Niestety nawet bezmozgowcy maja prawo glosu w demokracji...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones