PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619198}

Silenced

Do-ga-ni
7,8 1 853
oceny
7,8 10 1 1853
Do ga ni
powrót do forum filmu Do-ga-ni

Bardzo przykry film

ocenił(a) film na 8

Nie sądziłem ,że będzie to tak cholernie przykry film.
Oczywiście co do samej realizacji można mieć lekkie zarzuty, bo i te dzieciaki wydawały mi
się nazbyt śmiałe a ich wypowiedzi nazbyt dojrzałe. Choć mogę się mylić bo nie wiem jak
zachowują się skrzywdzone dzieci,mogę się jedynie domyślać.
Nie jest to jednak , aż tak istotne gdyż to co najważniejsze pokazano w tym filmie.
Pokazano coś okrutnego ,przerażającego i wręcz nie do pomyślenia.
Bezbronność i niewinność starła się tu z wykorzystaniem, wpływami , łapówkarstwem i
zwyrodnialstwem.
Bardzo przygnębiający obraz,ale niestety prawdziwy.
Film po prostu człowieka doprowadza do potężnej frustracji i głębokiego namysłu nad
sensem tego wszystkiego.
A co najgorsze jak sobie tak pomyśleć to pewnie na świecie jest jeszcze wiele takich nieujawnionych miejsc.
Film oceniam na bardzo dobry, choć sam w sobie jest okropny nie mniej dobrze ,że
powstał.

ocenił(a) film na 8
Fireghost

Dokładnie, mnie po obejrzeniu tego filmu wzięła ku*wica i niechęć do świata i ludzi , a ja kto jest prawda że oni tak postępowali z tymi dziecmi i powrócili do wykonywanego zawodu , to ja pie*dole , na pewno robią to samo. Strasznie Przygnębiający i wku*wiający film, ale dobry! dobrze że powstał bo takie rzeczy trzeba nagłaśniać na wszelkie sposoby . ehh. 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones