PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605169}

Do szaleństwa

Like Crazy
6,5 28 834
oceny
6,5 10 1 28834
6,3 3
oceny krytyków
Do szaleństwa
powrót do forum filmu Do szaleństwa

"Blue Valentine"?

ocenił(a) film na 9

Troszkę mi zapachniało tym filmem po przeczytaniu opisu i obejrzeniu zwiastuna za pierwszym razem i chyba na zasadzie tego podobieństwa mówi się o oskarowych możliwościach... Ewentualnych, choć mnie się wydaje, że wygrana z Sundance będzie najwyższym zaszczytem dla samego filmu ;) Nie żebym życzyła mu źle, bo po kolejnym zwiastunie podoba mi się coraz bardziej i bardziej...
Ogólnie wyglądam go z niecierpliwością. A skojarzenia z "Blue Valentine" odchodzą powoli mimo odkrycia, że parę osób też je podziela. Historia nie jest chyba tak... toksyczna, za to słodsza. Czekam niecierpliwie jak na mało co.
Aha, plakaty śliczne.

użytkownik usunięty
noorey

mi też się nasuwa skojarzenie z Blue Valentine. widziałam dziś.

noorey

tak, tak, tak! chociaz tutaj bohaterowie musieli sie rozdzielic doslownie- dziewczyna wyjechala, a w BV rozstanie bylo bardziej psychiczne. jestem ciekawa czy juz obejrzalas ten film;) i co teraz o nim myslisz?

ocenił(a) film na 9
Gryzio

Ja jednak bardziej za Blue Valentine bede obstawac, choc i Like Crazy filmem dobrym jest. Obydwa filmy pokazuja oblicza milosci i to, co sie z nia dzieje wraz z mijajacym czasem, pod wplywem roznych warunkow jednak.

ocenił(a) film na 7
noorey

w Blue Valentine jedna z moich ulubionych scen to ta w której Dean mówi do swojej córeczki "I love you like craaaaazy":)

ocenił(a) film na 7
noorey

Like crazy ładny film ale na jego niekorzyść właśnie działa bliskość Blue Valentine. tam historia nie była tak dziurawa i bohaterowie mieli więcej charyzmy

ocenił(a) film na 7
noorey

oczywiście 10 punktów dla Jennifer Lawrence

ocenił(a) film na 6
noorey

Podobieństwo rzeczywiście duże, ale w Blue Valentine zdecydowanie lepszy scenariusz i gra aktorska.

noorey

Noorey oceniłaś film na 9 i dodałaś do ulubionych po obejrzeniu plakatu czy zwiastuna ?

ocenił(a) film na 9
megbutterfly

Filmy oceniam zawsze dopiero po obejrzeniu, nie wiem skąd ten wniosek. To, że wyświtla się ocena przy poście sprzed premiery nie oznacza, że wtedy została wystawiona.

noorey

Jak dla mnie ten jest o wiele lepszy niż ,,Blue Valentine''

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones