PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605169}

Do szaleństwa

Like Crazy
6,5 28 828
ocen
6,5 10 1 28828
6,3 3
oceny krytyków
Do szaleństwa
powrót do forum filmu Do szaleństwa

taki dziwny ten film zakochują się potem rozstają nagle on przyjeżdza do niej pobierają się potem
kłótnia on wraca do Ameryki każdy ma innego partnera potem do niego przyjeżdza wspólny
prysznic.Zakończenie filmu mnie zaskoczyło o co tu chodzi ?dziwny melodramat

ocenił(a) film na 10
roland_roland

Naprawdę myślisz że jest dziwny? Ja myślę że jest piękny i daje do myślenia. Na początku wiadomo nic szczególnego.. dwoje ludzi się poznaje, zakochują się ale potem pojawia się problem z wizą i muszą się rozstać, kochają sie ale ciężko żyć na odległość, więc układają sobie życie osobno ale w końcu udaję się załatwić sprawę ślubu i kiedy ona już do niego przyjeżdża i biorą ten wspólny prysznic to zauważ że każdy z nich myśli o tym co było.. o wspólnych miłych chwilach bo po tych wszystkich rozstaniach i zaniedbaniu związku dochodzą do wniosku że ich miłość wygasła.. że są innymi ludźmi już... żyją tylko wspomnieniami o tym co było.. to jest smutne że jeśli się zaniedba miłość to ona już nie będzie taka sama.

ocenił(a) film na 5
qloiv

no racja

ocenił(a) film na 10
qloiv

właśnie zakończyłam oglądanie... i bardzo mi się podobał.. generalnie wolę filmy z lepszym zakończeniem ale czasem takie jak ten dają więcej do przemyślenia.. ... wydaje mi się że ludzie którzy doświadczyli takiego uczucia i miłości i zarazem nie zadbali w pełni o nie to już nigdy nie poczują czegoś takiego.. No ale to jest moje skromne zdanie :):)

ocenił(a) film na 10
ilpa

do tej samej osoby już zapewne tego nie poczują w końcu nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki bo ona już nie jest tą samą rzeką...

qloiv

tak prawda.. ale myślisz że do innej są w stanie poczuć takie coś ?

ocenił(a) film na 10
ilpa

Myślę że nie.. bo wydaje mi się że każda miłość jest inna i już nigdy nie przytrafi nam się coś takiego, co nie oznacza, że to coś musi być gorsze, po prostu będzie inne..

qloiv

No też tak uważam.. aczkolwiek chyba w pamięci zostają takie osoby na zawsze.. :) Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
ilpa

w pamięci na pewno zostają i jakieś resztki w sercu.. Wzajemnie;)

qloiv

A oglądałaś "NA DESCE" ??:)

ocenił(a) film na 10
ilpa

nie, a powinnam? :P

qloiv

No nie wiem :):P ale zapytałam bo właśnie ostatnio go oglądałam i bardzo mi się podobał :) i dlatego polecam :) :D gra w nim też Felicity Jones http://www.filmweb.pl/film/Na+desce-2011-563771 tylko ten do raczej nie melodramat :) ale jest przyjemny i lekki :):) :)

ocenił(a) film na 7
ilpa

Podobny temat można znaleźć w "Cafe de flore". Generalnie film miał swoje niedociągnięcia - szczególnie scenariuszowe, ale ogólnie mi się nawet podobał.

roland_roland

Koniec jest prosty. Miłość wygasła, czas się definitywnie rozstać. Gdyż wszystko co zaniedbane, musi upaść.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones