PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605169}

Do szaleństwa

Like Crazy
6,5 28 828
ocen
6,5 10 1 28828
6,3 3
oceny krytyków
Do szaleństwa
powrót do forum filmu Do szaleństwa

Ano to jest tak. Najpierw jest piękna, kolorowa, błyszczy się i mieni. Jest dużo, jest za mało, jesteśmy jej głodni. Następnie dorasta, statecznieje, jest odpowiedzialna. Równie intensywna walczy z każdym problemem, burzą emocji, deszczem łez. Potem blednie, nudzi, rani. Jest niczym seryjna morderca. Umierasz milion razy. [po]Wracasz i równie cudnie powielasz ten schemacik w imię niewytłumaczalnej nadziei. Któż z nas nie chce tak umierać? O tym jest ten film. Ładnie to Wam opowie. Perełka.

ocenił(a) film na 9

Dla mnie super opowiedziana historia, bez landrynek, achów i echów.

użytkownik usunięty
Fantasticmysiapysia75

dokładnie, oglądamy coś co jest a nie coś co jest czystym wymysłem ;-)

ocenił(a) film na 8

Ładnie napisane.

użytkownik usunięty
Mikez

dzięki :-)

właśnie szykuję się do obejrzenia tego filmu, po takiej rekomendacji .. nie mogę się doczekać - dziś oglądam ;)

użytkownik usunięty
kamiska92

oj warto ;-)

ocenił(a) film na 8

Zgadzam się z Tobą film naprawdę warto obejrzeć. Niby prosta banalna historia, niby proste schematyczne problemy ludzi ( wiele razy słyszałem o podobnych problemach..) ale film naprawdę urzeka swoim klimatem i prostota. Strasznie podobała mi się ustawienie kamery czułem się jakbym śledził bohaterów, jakbym podglądał ich w ich pogmatwanym życiu, super zakończenie

użytkownik usunięty
luka82

jeszcze jeden dowód na to, że prostota to klucz do sukcesu ;-)

ocenił(a) film na 9

No i muzyka...

"Umierasz milion razy. [po]Wracasz..." - świetnie to ująłeś. Tak właśnie jest.

ocenił(a) film na 9

pięknie napisane.
jestem niesamowicie oczarowana filmem. działa na emocje, wpędza w nostalgię, skłania do przemyśleń.
i pokazuje, jak trudny i bolesny bywa świat ludzkich emocji- z miłością na czele...
a muzyka niebiańska...

amanecer

bardzo prawdziwy i fajny film :) Taki dla par aby przyjrzeli się swojej miłości i swojemu życiu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones